Wpis z mikrobloga

Wolne media polegają na tym, że może tutaj nadawać amerykańska, francuska, niemiecka i każda inna telewizja. Tak będzie wyłącznie polska


@TenTypZez: yhym, to se popatrz na właścicieli mediów w krajach, które wymieniasz
  • Odpowiedz
@marsmarchmars: Ah, więc jedynym artykułem jest to, że "na zachodzie gdzięs tak mają podobnie"? Na zachodzie mają też parę innych rzeczy, które chętnie bym u nas powitał, a jednak wtedy taki argument nie przychodzi ci do głowy, co?

Swoją drogą - bardzo otwarty jesteś na zachodnie wpływy jak na kogoś, kto boi się obcej propagandy.
Ale wytłumaczę jeszcze raz, bo widzę ciężko idzie - wolne media mają być wolne od NASZEGO
  • Odpowiedz
Kiedy zrozumiecie, że #tvn to nie są wolne media? Wiadomości są dyktowane przez stany. Słyszycie to co amerykańce chcą byście słyszeli. Kształtują wasze opinie pod swoje dyktando


@marsmarchmars: kiedy zrozumiesz, że Polsat to nie są wolne media? To są wiadomości warszawskie, dyktowane przez stolicę. Radomiak z Warszawy Wam nadaje to co chcecie słyszeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Słyszycie to co amerykańce chcą byście słyszeli


@marsmarchmars: Czy ja wiem czy tak prosto można porównywać praktyki TVP do innych mediów. Nie każda stacja stara się być najbardziej propagandową tubą. Amerykance to rusycyzm, tak że ten .. widać przynajmniej gdzie matuszka.
  • Odpowiedz