Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blaczarny: złe tagi, ale
1. Czemu nie, zależy od kosztu. Lepiej jak inni się pomęczą, rozwagą kręgosłupy i mają zapewne taśmy do tego.
2. Zdjęcia oczywiście. Najlepiej poza zdjęciami również film nagrywane już od momentu kiedy jest jeszcze w paczce. Obsługa raczej nie będzie czekać, więc takie nagranie uratuje dupę
Ja kupiłem z wniesieniem na 4 piętro beż windy. Bok lodówki uszkodzony najprawdopodobniej od przepychania kolanem na magazynie auta. Wada nie widoczna w mojej kuchni, bok uszkodzony ustawiony będzie od strony sciany, ale panowie o tym nie wiedzieli gdzie będzie stała, gdyż nie miałem zamontowanej nowej kuchni. Zagrałem vabank i powiedziałem że chcę upustu 300zł. Dostawca dzwonił gdzieś i powiedział że dadzą mi 100 rabatu, nie zgodziłem się. Drugi tel do kogoś
@Blaczarny: niedawno brałem tam lodówkę sidebyside z wniesieniem na 4 piętro bez windy za 100 zł. No chyba bym ocipiał jakbym chciał sam wnosić.
Wnoszą w opakowaniu a potem się zawijają. Najlepiej rozpakowuj filmując. Wtedy w razie uszkodzenia nie będzie żadnych wątpliwości przy reklamacji.
@Blaczarny w euro rozpakowanie sprzętu i zabranie opakowania masz w cenie wniesienia, Aleksander mało kto o tym wie, a dostawcy z tego korzystają. Kup wniesienie, przypilnuj żeby rozpakowali przy tobie i masz problem z głowy. Jak będzie ok to masz spokojną głowę za 50 zł a jak będzie wgnieciona to masz dwie opcje, albo żądanie obniżki ceny albo niech ją zabiorą i przywiozą nową. Potwierdzone źródło informacji ( ͡~ ͜ʖ
@Gllaza: to dobre mają cenniki ;) ja jak zamawiałem ostatnio kanape, to zastrzegli sobie, że jak nie wejdzie do windy, to maja cennik za każde piętro + 40 zł.