Wpis z mikrobloga

Tldr: jak odholować wrak sąsiada?

Mirki taka sytuacja sąsiad od kilku tygodni mnie „prześladuje” o wszystko się czepia, bezpodstawnie wzywa policję ciagle a to za głośno, a to krzywo zaparkowałem itp. Zaczyna mnie po prostu denerwować a nie idzie z nim po ludzku porozmawiać.

Obok naszych domów jest co w rodzaju parkingu miejskiego. Jest prostopadle do chodnika i ulicy, tak że samochodu które parkują na nim stoją między budynkiem a chodnikiem. Jego rozklekotany bus stoi już tam od ponad roku. Jest on w takim stanie, ze strach koło niego stanąć. Pół paki pognite, z dziur w busie wystają jakieś kable, telefony. Pół zderzaka nie ma a drugie pół ma tyle korozji ze rozlatuje się w rękach. Dodatkowo bus stoi tak, że mały fragment wystaje na chodnik. Chodnik ma Ok metra i ciężko przejść tam.

Czy da się jakoś to zgłosić żeby mu usunęli ten samochód na jego koszt, albo żeby dostał list ze ma go usunąć?

Samochód jest w bardzo opłakanym stanie, nie jest go ruchu.a tablice rejestracyjne. Nie ma szansy wylać jakiegos oleju czy coś pod auto, ponieważ parking jest monitorowany.

Jakiś sposób żeby uprzykrzyć mu życie z tym autem, bo już nie wytrzymuje nerwowo z nim

#kiciochpyta #piekielnisasiedzi #sasiad #zemsta #samochody #zalesie #wraki
  • 5
  • Odpowiedz
@GumaMambaPl: oczywiście, zglaszasz na SM porzucony pojazd, opisujesz w jakim jest stanie itd, oni przyjadą, potwierdza sobie i beda albo probowali sie skontaktowac z właścicielem albo samo odholuja
  • Odpowiedz
@GumaMambaPl: jakies wystajace elementy mowisz, ze są wiec z tym przejdzie. Ewentualnie moze nie ma w ktoryms kole powietrza? ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo niedlugo zejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Urwane klamki albo klapka wlewu paliwa tez sugeruje wrak dla SM
  • Odpowiedz
@GumaMambaPl: a to jak monitoring to nie ma co kombinowac, ale przjedzie z tym co opisujesz na 99 procent.
Nie wiem jakie miasto ale w Wawie to jakies pol roku SM sprawę prowadzi, wiec tez jak zglosisz to sie nie dziw ze stoi i stoi
  • Odpowiedz