Wpis z mikrobloga

@kuna999: ja wychodzę z założenia, ze każdy prywatny podmiot może sobie robić co chce, mogę się nie zgadzać przykładowo z cenzura Trumpa, ale nie mamy prawnie żadnych narzędzi do zakazania prywatnej firmie nazywanej przykładowo Twitter prowadzenia takiej cenzury. Tutaj nie ma znaczenia treść przedstawiana na TVNie, bo jako prywatna firma mogą sobie 24/7 puszczać teletubisie i jeśli tylko da im to oczekiwana grupę odbiorców i wyniki finansowe, z których będą zadowoleni
#!$%@? prawda, nie mogą Cie odstrzelić bo mają pewnie z 10 różnych umów międzynarodowych które zakazują tego typu działalności. W krajach typu Białoruś owszem może i tak jest ale nie mamy na to wpływu.


@kuna999: I co nam zrobią te prawa? Magicznie nas obronią? XD PiS sobie tu może zrobić prywatny folwark i reszta świata będzie miała wywalone. Patrz Białoruś xD

I tak jak ktoś ma większość konstytucyjną to może ją
@dobrzecisiewydaje: To co piszesz tutaj jest nie prawdą. Nie możemy wybrać alternatywy bo cały mainstream jest przejęty. A jakakolwiek alternatywa zostaje zbanowana w zarodku(Trump pojawił się na dwóch różnych portalach zaraz po banie i oba zostały zdjęte przez dostawców domen). #!$%@? nawet VISA odciała dostęp do gotówki. Jest to jedna wielka zorganizowana klika podmiotów ze soba współpracujących i banujących poglądy które są niezgodne z ich linią, z wolnością prowadzenia działalności gospodarczej
@SirSherwood: Powiem wam, że długo broniłem kukizowcow i nawet rozumiałem ich manewry, ale jak jutro zagłosują za bo przepchnęli bezwartościową poprawkę to to będzie ich w moich oczach koniec i oficjalnie zacznę głosić, że mogli nie wchodzić do sejmu.
@SirSherwood:

No i ludzie to robią w związku z takim LEXtvn a ty jak symetrysta ich atakujesz, bo chlip chlip facebook zbanował trumpa w uSA

xDDD


Taki argument można odbić w drugą stronę, gdzie byliście jak banowali Trumpa? Aaa przecież klaskaliście z zachwytu w neuropejskich grupkach wzajemnej masturbacji xD

Cała ta Twoja argumentacja opiera się na tym, że facebook to jest prywatna niezależna firma. Bzdura to jest firma uprawiająca propagande i
@kuna999: nie zgodzę się z tym i przypomnę tylko, ze konto Trumpa na Twitterze zostało zamknięte po nawoływaniu przez niego do przemocy w postaci szturmu na Kapitol, co w Stanach jest karalne. W szturmie tym zginęło 5 osób i około 140 zostało rannych. Nie mówimy tutaj o napisaniu „moi przeciwnicy są źli i niesłusznie wygrali wybory” tylko o podżeganiu, nawoływaniu do aktów agresji i siłowego odebrania władzy, w efekcie czego ludzie
@SirSherwood:
Dodam tylko tyle jeszcze tylko dwie rzeczy - Trump to nie jest jakiś symbol czy cokolwiek, to było ukoronowanie procesu krępowania mord niewygodnym które akurat się odbyło niedawno. Wcześniej trend ten trwał długo a to było szczytowe pokazania możliwości jakie mają w kreowaniu rzeczwostości kroporacje amerykańskie.
Po drugie jak odbywała się ta cała farsa okołotrumpowa to nawet u was ludzi z zazwyczaj tuzinem gwoździ w mózgu dyskusja czy tak na
@kuna999:

Taki argument można odbić w drugą stronę, gdzie byliście jak banowali Trumpa? Aaa przecież klaskaliście z zachwytu w neuropejskich grupkach wzajemnej masturbacji xD

Cała ta Twoja argumentacja opiera się na tym, że facebook to jest prywatna niezależna firma. Bzdura to jest firma uprawiająca propagande i tyle. A argument z żywnością jest inwalidą - TVN też nie jest potrzebny do życia.


Trumpa zbanowało państwo z publicznego życia czy prywatna firma, na
@dobrzecisiewydaje: Ziomek nie chodzi o Trumpa samego w sobie a o możliwość nieskrempowanej kreacji rzeczywistości, które odbywa się przy pomocy rozmywania odpowiedzialności, chowania się za regulaminami, decyzjami indywidualnymi jakichś nikomu nieznanych osobników. Przy Trumpie jak i przy innych blokadach medialnych lewactwo klaszcze z zachwytu a teraz wręcz przeciwnie - krzyczy o wolność słowa. Trump jest w tej całej dyskusji tylko przykładem jak można zostać uciszonym na dobre.

A sytuacja z wpisami
@SirSherwood: Sorry ziomek uparłeś się na narracje pod tytułem "facebook to zwykła prywatna firma a Kaczyński to diabeł" i to ja nie jestem z Tobą jakiejkolwiek dyskusji przeprowadzić xD Po prostu się zafixowałeś.

Zwłaszcza, że mocno oderwaliśmy się od clou dyskusji czyli wolności słowa. Kaczyński w możliwościach kreacji świata i wolności słowa w porównaniu do big-techu ameykańskiego to jakaś mało śmieszna popierdułka. Nawet w Polsce. Te firmy mocno ze sobą współpracjują
Sorry ziomek uparłeś się na narracje pod tytułem "facebook to zwykła prywatna firma a Kaczyński to diabeł" i to ja nie jestem z Tobą jakiejkolwiek dyskusji przeprowadzić xD Po prostu się zafixowałeś.


@kuna999: Bo najpierw ci musiałem wytłumaczyć podstawową różnice xD
To tak jakbym ci musiał tłumaczyć, dlaczego to ziemia się obraca wokół słońca a nie na odwrót. bez tego nie możemy poprowadzić dalszej dyskusji, no ale ty i tak nie
@Bianci Nie rozumiesz mojego komentarza. Chodzi o to, że lewactwo spamuje tag #konfederacja winiąc Konfederację za głosowanie, którego jeszcze nie było.

Podobnie było jak spamowali tag w czasie kampanii wyborczej - twierdzili, że posłowie Konfederacji przejdą do PiS.

I co? Lewaczka z lewicy przechodzi do PiSu a
lewactwo najczęściej głosuje z PiSem ręka w rękę wg TVN

Gorsze od lextvn jest to, że lewactwo głosowało z PiSem za przekazaniem kasy z UE
@SirSherwood: Ja za to mówię jak do ściany xD

Fakty są takie - jeśli nie popierasz pełnej przejrzystości procesu decyzyjnego w banowaniu dostępu do kreowania informacji w najiekszych platformach do tego służących to koło wolności słowa nawet nie stałeś a wszelkie fikoły próbujące przerzucić całą odpowiedzialność na diabła Kaczyńskiego są zbędne bo jesteś zwykłym zamordystą któremu pasuje(i albo popiera albo przemilacza) cenzura przeciwników politycznych. Jesteś też hipokrytą oskarżających innych o to