Wpis z mikrobloga

Hejka mirasy, słuchajcie, myśle nad zakupem nowego laptopa, wpadł mi w oko Legion 5 w konfiguracji:
-17,3"
- amd ryzen 7 5800H
- 3060 130W
- ssd 1TB
- no i albo 16gb ram albo 32

Słyszałem tylko, że w tym podelu występują pewne problemy typu świsty itp, czy jest to prawda? Ma ktoś z was ten model i czy mógłby polecieć?

Czy może lepiej poczekać do Legiona 7 jak będzie dostępny?

Podobają mi się również Predatory od acera, tylko że cena rośnie, ewentualnie modele Nitro, albo asusy z tuf gaming.

No i czy ktoś ewentualnie mógłby polecieć jakiś inny laptop w podobnym przedziale cenowym z taką samą lub podobną specyfikacją?

No i gdzie polecacie kupic? Staram się najlepiej kupić na promce kurba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#laptopy #laptop #lenovo #acer #asus #komputery
  • 9
@OazaSpokojuu sama różnica w odświeżaniu to nieodczuwalna ale sprawdź sobie jakie jest pokrycie barw sRGB, jak ok 100% to matryca spoko i bralbym 17 cali. Chyba z zależy Ci na mobilności.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OazaSpokojuu: oprócz piszczenia była jeszcze kwestia z tego co pamiętam że w Lenovo 5 w tym roku jakieś gówniane ramy wkładają. Nie pamiętam dokładnie o co chodziło ale pewnie jest już w necie coś na ten temat. Coś o dziwnym taktowaniu. Poszukaj na YouTube Jarrod o tym nagrał filmik.