Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie ma co się oszukiwać, że bez prowadzonego instagrama czy innych social mediów jesteś dziwakiem i poważnie zmniejszasz zainteresowanie wśród kobiet poznanych w Internecie. Często gdy mówię, że mam tam konto i okazuje się, że jest puste (kilka znajomych, bez zdjęć), to większość kobiet ucina kontakt xD a jeśli nawet nie, to i tak są z tego tytułu jakieś przytyki.

Wiem, że są taki osoby, dla których to nawet lepiej, ale powiedzmy sobie szczerze.. Ile takich wyjątków się znajdzie? Jak już, to ktoś poznany na żywo, w starszym wieku.

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #takaprawda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61129aadacf873000ab0de16
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie ma co się oszukiwać, że bez pro...

źródło: comment_16286093961amQfVWVSGNvmjBKlNbGSH.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Dendrofag: @purystkaod6bolesci:
Ostatnio widziałem, jak kobieta wsadziła sobie parówkę w tyłek (Auchan,Jubilerska,Warszawa, 3 sierpnia 2021,godzina 15:21) i zjadła ze smakiem, po czym zwymiotowała i zrobiła z wymiocin maseczkę twierdząc, że każda normalna kobieta tak robi.
Tak, użyłem metafory, by pokazać, jak bardzo nie lubię tych kobiecych "ja jestem wyznacznikiem normy". Najpierw naucz się normalnie parkować. A potem naucz mnie, bo jestem tak żałosny, że oblałem siedemnasty egzamin na prawo jazdy,
  • Odpowiedz