Wpis z mikrobloga

Panowie, przy okazji tego transferu wszech czasów musimy sobie pewne rzeczy uplastycznić, uwypuklić. Lijonel Andresz Meszszi Kuczittini (parska krótko i uśmiecha się szelmowsko), czyli po prostu Leo Messi, to jest piłkarz wybitny, to jest piłkarz kosmiczny, to jest piłkarz, który na zawsze zapisał się złotymi zgłoskami w historii futbolu. Opowiem wam jedną anegdotkę. Kiedy latem 2004 roku cały piłkarski świat zachwycał się objawieniem portugalskiego Euro - Kriszczjanu Runaldu (ponownie parska krótko śmiechem i łapie Smokowskiego za rękę) - zadzwonił do mnie Jasiu Urban, który wtedy trenował drugą drużynę Osasuny, i powiedział: "Mati, w Barcelonie jest taki chłopak, który nakrywa czapką i Maradonę, i Pelego". I co się okazało - miał rację, bo już rok, dwa lata później, emocjonowaliśmy się najpierw korespondencyjną, a potem bezpośrednią rywalizacją Leo z CR7. Ja wierzę, że Messi nie jest jeszcze w pełni wyeksploatowany i że na Parc des Princes, słynnym Parku Książąt, odzyska tę świeżość, odzyska ten głód, odzyska tę radość z futbolu, którą ostatnio zatracił w Barcelonie. Panowie, pozwolę sobie postawić śmiałą tezę (napina się i robi poważną minę) - ten sezon zarówno w Lig Ę, jak i w Champions League, może być najlepszym sezonem w najnowszej historii piłki nożnej. Tyle ode mnie.

#kanalsportowy #kanalbekowy #pilkanozna
Wariner - Panowie, przy okazji tego transferu wszech czasów musimy sobie pewne rzeczy...

źródło: comment_16286092748P1BOkse26TBSK1a95UeqS.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Wariner: Tak Mateusz, to jest niewątpliwie bardzo ciekawy transfer, ale mnie interesuje inna rzecz - (robi poważną minę i mówi powoli) jak Leo Messi poradzi sobie w tak eee fizycznej lidze jaką jest Liga Francuska. W tej lidze roi się od (lekko się uśmiecha) hehe silnych, wybieganych, grających bardzo twardo czarnoskórych zawodników, którzy na pewno hehe nie będą oszczędzali Argentyńczyka. Myślę, że Messi musi się przygotować na to, że bardzo
JanKrzywosad - @Wariner: Tak Mateusz, to jest niewątpliwie bardzo ciekawy transfer, a...

źródło: comment_1628613088JnLbrlSBBUVTqAJ169Wv01.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz