Wpis z mikrobloga

#przegryw #seks #podrywajzwykopem wytłumaczcie mi czy polki serio lecą na czarnych chłopaków czy to jest jeden wielki mem że czarna knaga działa jak magnes? ja zyłem na wsi i jak 25 lat temu polikwidowali szkoły na wsi i miałem iść do nowej szkoły w mieście i tam nauczyciel kazał mi na powitanie podać rękę klasy z którą mieli nas połączyć i ja wyrollowałem murzyna i kazali mi podać rękę czarniutkiemu murzynowi to przeżyłem szok i miałem traumę a tymczasem 25 lat później moja dziewczyna w wielkim mieście dzisiaj mi mówi że w sumie to nawet ruchałaby takiego czarnego ziomka co go oboje znamy, ja troche szok bo zwykle sie nie kryla ze swoimi 14/88 pogladami
no i ja myślę czy murzyni serio są aż tak interesujący czy to się z egzotyki bierze
ona sama ma murzyńskie cechy typu wielki nos i usta ale jest biała no jprdl czy geny moze ciagna czy jej babka sie z czarnym puscila tylko wyrollowalo jej bialy kolor

i też myślę dlaczego #interracial jest taki kontrowersyjny, sam dalem przyklad ze mnie 25lat temu szokował czarny człowiek ale dzisiaj nie szokuje i nie umiem myslec jak prawilne chlopaki ze np. polka z niemcem nie moze albo nie widze nic zlego w tym ze moi koledzy gina od reki wroga narodu w ktorym ja sie #!$%@? bo przeciez milosc nie wybiera i to jest generalnie w #!$%@? losowy dobor naturalny ze ci sie spodoba ktos z dupy, tak mi sie wydaje wiec po #!$%@? sie srac ze czarny z białym nie może inb4 lewak
  • 11
  • Odpowiedz
@PijanyDrwal: Nie tyle "polki lecą na czarnych" co polki lecą na nie-polaków, zwłaszcza w przypadku ONS. Mam znajomego z UK, który się urodził w Albanii i mimo średniego wyglądu na tinderze przeżywa raj tylko dlatego że ma egzotyczne imię i nazwisko + nie jest ulany :P
  • Odpowiedz
@PijanyDrwal: jeśli dziewczyna twierdzi, że musi w życiu wszystkiego doświadczać, to kręci ją taki „egzotyczny” temat, ale najczęściej na ONS, Max FWB. Do związku pakują się desperatki, bo za takimi chłopakami ciągnie się określona opinia (co jest też przesraną akcją, jeśli jest się w porządku chłopakiem).
  • Odpowiedz
@PijanyDrwal: Normalne, czysto fizjologiczne działanie. Im bardziej mieszamy geny, tym mniejsza szansa na poważne schorzenia genetyczne. Sporo Polaków też obejrzy się na ulicy za Azjatką, czy murzynką.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DenNarcoSmurfen: Nie zgodzę się, że Polki lecą na nie-polaków. Według mnie jak już coś się z "egzotyki" podoba to właśnie albo taki ciemnoskóry Amerykanin albo Włoch, ewentualnie Hiszpanin (Hiszpan?). Widziałeś, żeby jakaś Polka leciała na Chińczyka albo Turka?
  • Odpowiedz
@PijanyDrwal: Egzotyka przecież działa tak samo na obie płcie. Są ludzie, których taka obcość dodatkowo podkręca i tyle. Mało facetów ślini się do azjatek, czy innych "dobrych rosyjskich/ukraińskich żon"?
  • Odpowiedz
@czarny1989: za murzynkami to prawie nikt się nie ogląda. ¯\(ツ)_/¯

@PijanyDrwal jest różnie i tak na prawdę nie ma co szukać wzoru. Mam koleżankę która zawsze mówiła, że nie lubi rudych a teraz jest w związku z rudym, który nie jest łysy ¯\
(ツ)_/¯

I tak, jest pewien procent kobiet który leci tylko na kuthasa jak i pewien procent mezczyzn ktory leci tylko na cycki.
  • Odpowiedz