Wpis z mikrobloga

Wyrazam swoje niezadowolenie z rzadow przy urnie jak wiekszosc cywilizowanych ludzi a nie malujac pomniki/koscioly/chodniki albo krzyczac merytoryczne hasla typu "#!$%@?" lub "moja cipka, moja świątynia"
@Ogau:
  • Odpowiedz
w dupie mam okradanie sklepów w usa. Interesuje mnie to, że w Polsce policja mniej lub bardziej bezpośrednio(tego na dzisiaj nie wiemy na 100%) doprowadziła do śmierci obywatela mojego kraju. I to czy był naćpanym patusem czy laską 10/10 nie robi mi różnicy. To był człowiek i zasługiwał na traktowanie jak człowiek. Nawet jeśli podjął złe decyzje(naćpał się i pod wpływem zachowywał się tragicznie).

Nie uważam, że taki człowiek zasługuje na śmierć.
  • Odpowiedz
@ediz4: przecież pasują ci ustroje jakie zaprowadzają Kaczyński, Orban, Putin, Łukaszenka czy Erdogan, czyż nie

mentalnie to Ty nie jesteś Polakiem


tak, i tylko czekam aż EU przekształci się w jeden federacyjny ustrój zastępujący dawne państwa, silny, demokratyczny, nowoczesny, da Bóg że za naszego życia, granic już nie ma i jedna waluta już jest

A Tusk będzie jednym z ministrów
  • Odpowiedz
tak, i tylko czekam aż EU przekształci się w jeden federacyjny ustrój zastępujący dawne państwa, silny, demokratyczny, nowoczesny, da Bóg że za naszego życia, granic już nie ma i jedna waluta już jest


@spere: xD

A Tusk będzie jednym z ministrów....


No jak najbardziej xD
  • Odpowiedz
@ediz4: na dotacjach jak cały PiS z rodzinami, od 6 lat, czyli prawidłowo, sprytnie, z głową, a nie za swoje

tak się robi biznesy, przyszłościowo, innowacyjnie, a nie
  • Odpowiedz