Wpis z mikrobloga

@sq22: nie dostaniesz, chyba ze miesięcznie zacznie wydawać >10k USD, to wtedy możesz się ubiegać o linie i masz jedna płatność i fv.
  • Odpowiedz
@RonnieO: Słyszałem, że można to jakoś ominąć, ale na tym centrum pomocy facebook są sprzeczne informacje, więc szukam tutaj kogoś kto to ogarniał w ostatnim czasie
  • Odpowiedz
@sq22 przynajmniej u mnie było tak że wydawałem coraz więcej i podnosił się limit, dobiłem do 3k i dopiero po ściągali płatność i generowali fakturę
  • Odpowiedz
@sq22: obecnie patrząc na zabezpieczenia fb na nowych kontach gdzie 1 faktura jest na 8 (osiem) zlotych a kolejna na 14 to wątpie, oni się tak bronią przed wydawaniem budżetów i nieregulowaniem. Kiedyś pisałem z concierge to wytłumaczył, że tak też działają w odpowiedzi na większą liczbę włamań na konta i kradzieże kont reklamowych. Jedyną opcją może być kontakt z suportem i zapytanie o opcję ustawienia ręcznego limitu wydatków - na
  • Odpowiedz
@Dzambson: Jest jakis mail na ktory nie odpowiadaj po tygodniu, albo najlepiej live chat? Bo kontakt z nimi tez nie jest prosty. Poza tym duzo na reklamy nie wydjae wiec 5k miesiecznie nie przekrocze
  • Odpowiedz
@sq22: Ja mam dostęp do czatu miedzy 8 a 16 z racji partnerstwa programu Facebooka dla Agencji Marketingowych. Na PW mogę ci Link wysłać - zobaczysz czy masz opcję czatu.
  • Odpowiedz