Wpis z mikrobloga

#alkoholizm Żeby być alkoholikiem to trzeba mieć #!$%@? zdrowie. Po jednej imprezie nie mogę patrzeć na alkohol przez kilka tygodni. Jak wy to robicie, że macie siły pić praktycznie codziennie.
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jarzynka: Kiedyś w wakacje przez miesiąc piłem codziennie 4 browary żeby zobaczyć czy uda mi się zostać alkoholikiem. Po miesiącu po prostu przestałem i w ogole mnie nie ciągnęło do alkoholu
  • Odpowiedz
@jarzynka: dobierz alkohol do siebie, np po wódce miałem zawsze kaca. ostatnio przerzuciłem się na jagermaister i mogę wypić w uj więcej niż wódki a na drugi dzień jeszcze nie bolała mnie głowa ani nie rzygałem.
  • Odpowiedz
To dokładnie tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czasem jak wujek albo jakiś kumpel po mocnej imprezie proponują mi z samego rana klina, to nie wiem czy to z nimi jest coś nie tak czy ze mną :D Mimo wszystko dobrze mi z tym, ze tak jest
  • Odpowiedz
@jarzynka ja też po 30 i nie pije już praktycznie. Może na jakieś urodziny i itp. Pamiętam jak miałem 20lat to mogłem pić częściej. Zdążały się 2dniowe maratony picia. Teraz wypijając 3piwa na drugi dzień umieram. Moze dlatego że pije znacznie mniej
  • Odpowiedz
@jarzynka: Ja to samo, jestem przed 30. Każde picie kończy się ultra kacem, zmęczeniem przez następne 2 dni, a na myśl o alkoholu chce umrzeć. Ciężko sobie wyobrazić jak można pic codziennie
  • Odpowiedz