Wpis z mikrobloga

  • 2
@Elements kupowanie kodeksu dla lore to jak opłacanie abonamentu RTV dla reklam. W kodeksie masz nowego lore zwykle z stronę-dwie. Bez problemu do przeczytania na dowolnej stronie zbierającej lore
  • Odpowiedz
@Pieron: Ok rozumiem, czyli jedynie pozostają książki. Mam wysokie oczekiwania co do nadchodzącego "czas wilka" Godblight też podobno jest dobry i dodaje nowe smaczki, takie drobiazgi jak chociaż by zapowiedź powrotu imperatora XD
  • Odpowiedz
takie drobiazgi jak chociaż by zapowiedź powrotu imperatora XD


@Elements: na to sobie raczej jeszcze poczekasz. Prędzej obstawiam powrót Liona, Russa, rozwinięcie Emperors Children i model Fulgrima, rozwinięcie World Eaters i Angrona, może Iron Warriors i Perturabo. Za dużo opcji dojenia kasy na armiach żeby już wydali Imperatora. Prędzej wyjdzie Old World.
  • Odpowiedz
@SIX_PATHS_OF_PAIN: Też jestem tego pewien, tylko w godblight pada stwierdzenie, że w końcu się zbudził po 100 wiekach i otwarciu Great rift. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście Robot Guliman zepsuł to wszystko swoimi wątpliwościami, a mógł być grzecznym prymarchą i zdechnąć po tym jak Mortarion go #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@Elements: zbudził nie zbudził w końcu zaczął działać bardziej aktywnie. Jak to poprowadzą to zobaczymy. Obecnie w teorii może mieć moc większą niż reszta bogów. Dzisiaj rzucili ochłap dla graczy BT bo ten nowy Emperors Champion to kpina. Nic nowego, nic nadzwyczajnego...
  • Odpowiedz
Dzisiaj rzucili ochłap dla graczy BT bo ten nowy Emperors Champion to kpina.


@SIX_PATHS_OF_PAIN: Nie wiem ocb, nie gram ani nie robię w figurki. ¯\_(ツ)_/¯

Godblight przeczytałem po łebkach, jest wspomniane, że mu się alarm w telefonie włączył i go obudził, jest też fragment, iż jego fajnest kriejszy guliman ma sprawić by powrócił do żywych. Teraz czekam na Wolftime, wraca pan kat imperatora...

"TATE! Mam dla ciebie japko które przywróci ci
  • Odpowiedz
@Elements: fajnest kriejszyn to na pewno nie był robot. Największym dziełem miało być webway. I Imperatora łatwo przywrócić do życia. Wystarczy go odpiąć od tronu żeby umarł ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale tego zrobić nie mogą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz