Wpis z mikrobloga

hej, szukam golarki do twarzy (mały zarost) oraz ciała (miejsca intymne)

chciałem kupić philips oneblade, ale już zrezygnowałem z tych tańszych bo widzę że mają jakąś #!$%@?ą baterię (droższe mają li-ion)

już prawie się zdecydowałem na oneblade pro https://www.philips.pl/c-p/QP6550_15/oneblade-pro-face-plus-body
ale zobaczyłem philips multigroom seria 7000 https://www.philips.pl/c-p/MG7745_15/multigroom-series-7000

różnica to tylko 10 zł, a w multigroomie mam samoostrzące się noże, które mają zapewnioną sprawnosc na 5 lat. w dodatku nie trzeba ich w żaden sposób konserwować olejem! w oneblade musze kupowac ostrza co minimum 4 miesiące (a niektórzy zgłaszają, że krócej im starczają) po 50 zł /szt.

czy jest coś w czym oneblade pro jest lepszy od multigrooma? nasadka z regulacją nie robi na mnie wrażenia, bo i tak pewnie będę korzystał ciągle z max. dwóch.

rowenta sharp odpada na starcie, nie chce mi się olejować ostrzy po każdym goleniu.

#uroda #pielegnacja #zarost #golenie #maszynkidogolenia #philips #pytanie #kiciochpyta #trymer
mmenelica - hej, szukam golarki do twarzy (mały zarost) oraz ciała (miejsca intymne)
...

źródło: comment_1628426796mmOh8sA2gbQ2acu9aRJVbn.jpg

Pobierz

co wybrać?

  • oneblade pro 26.7% (8)
  • multigroom 7000 73.3% (22)

Oddanych głosów: 30

  • 8
  • Odpowiedz
@Krol_Dzielni: zdaję sobie sprawę, że zarówno oneblade jak i multigroom nie goli do zera jak maszynka na żyletki. Jednak zastanawia mnie czy golą do zera podobnie czy na korzyść jednej z nich? Warto dopłacać do oneblade? Piszę dopłacać, bo mimo że maszynka jest tańsza to jednak patrząc na cenę ostrzy to wychodzi dużo dużo drożej..

a jak porównujesz jej działanie np. z onebladem z tego filmiku?
mmenelica - @Krol_Dzielni: zdaję sobie sprawę, że zarówno oneblade jak i multigroom n...
  • Odpowiedz
@mmenelica: mam obie. Ze względu na potrzebę zakupu ostrzy do oneblade, kupiłem multigrooma. Też nie bardzo mi odpowiada, bo czasem se podgalam szope na nogach xd ale trochę się z tym schodzi i zastanawiam się nad zakupem czegoś innego, ale jeszcze nie mam nic na oku.
  • Odpowiedz
@mmenelica: oneblade oddałem braciakowi, bo rzadko się goli, więc i ostrze ma jeszcze niezużyte. A multigroom zauważam, że ma problem ze złapaniem włosków. Dlatego muszę jedno miejsce przejeżdżać ze dwa, trzy razy. Mógłby być ostrzejszy.
  • Odpowiedz