Wpis z mikrobloga

Ostatnio zacząłem mieć "multi sny" - takie, że budzę się i myślę, że już wszystko jest normalnie, a tu się okazuje, że to normalny sen. Teraz np. obudziłem się z takiego, w którym miałem chyba tak z 10 razy nim się na serio obudziłem, a większość z nich zahaczały o koszmary. Zawsze przebudzenie dawało mi pewność, że już po wszystkim, a teraz już nawet tego nie mam. No dramat jakiś ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • 12
Naoglądałeś się incepcji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vateras131: Nie wiem z czego to :(. Zawsze też miałem tak, że gdy tylko mnie coś we śnie zaczęło mocno stresować to się budziłem, a ostatnio miałem taki koszmar, że widziałem jak mój cały blok się wali z ludźmi i rodziną w środku. Zdałem sobie w nim sprawę, że to jest przecież niemożliwe i mimo przekonywania siebie samego, że to
@Marekexp: Jak czujesz, ze snisz, i chcesz sie obudzic, to sprobuj krecic glowa w lewo i prawo, szybko i energicznie. Brzmi idiotycznie ale u mnie dziala xP


@Evangeline: Brzmi na tyle dziwnie, że może zadziałać xD. Nie wiem kiedy będę miał okazję spróbować, ale jak podziała to stawiam piwo