Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki potrzebna pomoc ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pobrałem sobie Gears 5 z Gamepassa Pc no i wszystko ładnie śmigało do czasu tej najnowszej aktualizacji. Pobrałem 2GB z 6GB i resztę chciałem wznowić następnego dnia. Odpalam laptop, wchodzę w aplikacje i okazuje się że cały czas wyrzuca błąd aktualizacji bo niby nie jestem połączony z internetem, mimo że cała aplikacja + sklep wczytują się prawidłowo i jestem jako online. Nie bardzo wiedziałem co zrobić, restart też nie pomógł więc dałem "X" przy aktualizacji z myślą że wznowi się sama przy ponownym uruchomieniu. Teraz jestem w takim punkcie że przy Gearsach jest przycisk "graj" ale wciśnięcie go nic totalnie nie daje, nie ma nigdzie możliwości wznowienia aktualizacji. Gra siedzi na zewnętrznym dysku i widzę tylko przy naciśnięciu jak dysk się wybudza bo dioda mignie ze dwa razy, ale nic więcej się nie dzieje. W procesach też gry nigdzie nie ma, a ikona zmieniła się na taką białą defaultową jakby coś się odinstalowało () Czeka mnie reinstal? Chciałbym tego uniknąć bo gra i tak swoje waży, a sam siedzę na internecie LTE, co prawda nielimitowanym z T-Mobile, ale i tak miałabym to pobierać ze dwie noce ( ͡° ʖ̯ ͡°). #pcmasterrace
  • 1
Pobieranie z Microsoft Store czy apki Xbox Game Pass jest strasznie upośledzone. Mi nie raz zdarzyło się, że całe pobieranie poszło w przepaść i trzeba było pobierać od nowa.

Szczerze mówiąc to sytuacja i tak się już strasznie pokomplikowała. Szkoda transferu, ale ja bym już zrobił ten reinstall.