Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz wybieram się do Szklarskiej Poręby i przeczytałam w internecie, że istnieje coś takiego jak Powiatowa Komunikacja Karkonoska. Czy można na ten przybytek kupować bilety online czy tylko u kierowcy? Cena jest jedna czy zależy od odcinków? Jeździ w miarę punktualnie? Niestety mało info w internecie.

#szklarskaporeba #karpacz
  • 10
  • Odpowiedz
@babadookk: tak na prawdę to jest zwykły PKS tylko dostał tę "zaszczytną" nazwę przez ten pisowski program walki z wykluczeniem komunikacyjnym czy coś i teraz linie maja numery
  • Odpowiedz
  • 0
@iwunio: Tak, dziękuje bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) widzę, ze mam do czynienia z ekspertem - generalnie trochę zlamiłam i mam pensjonat 4km od wejść na szlaki i wpadłam na genialny pomysł, żeby chociaż odrobine skrócić trasę jadąc tym PKSem ze Szklarskiej Średniej do Górnej xD myślisz ze to ma sens? Ogólnie takie odległości mnie nie przerażają na co dzień, ale jak już jadę w góry (a
  • Odpowiedz
@babadookk: śmiało możesz sobie tymi autobusami jeździć, Szklarska jest dość stroma, także nie warto marnować sił jak nie jesteś przyzwyczajona do takich wzniesień, odradzam tylko te gówniane kolejki typu "ciuchcia" bo ceny biletów są nieporównywalne z PKSem
  • Odpowiedz
  • 0
@iwunio: Super, dzięki () oczywiście żadne ciuchcie nie wchodzą w grę, januszo-taxy jedynie myślałam ze w ostateczności, ale jak busik śmiga to mi to zupełnie wystarczy :)
  • Odpowiedz