Wpis z mikrobloga

#narakara

Ok, wróciłem na dwa dni do #wroclaw bo jutro mam rozprawę w sadzie i muszę na niej być, oczywiście nie mam internetów tutaj, bo #!$%@? #dialog ma awarie i z tego co dowiedziałem się od konsultantki, nie zostanie usunięta do 23:30... to jest jakaś kpina.


Wracając do tematu tagu robię obiecywany update.

Tak jak pisałem już kilka razy w komentarzach wylądowałem w Birmingham. W ciągu 3 dni podłapałem pracę w firmie kurierskiej i generalnie sortuje paczki za 7,80GBP także na początek nie jest źle. Praca od pon do pt, weekendy zawsze wolne... ma to swoje plusy i minusy :>

Jako że jedyny lot w tym czasie miałem z Londynu musiałem się tam wybrać trochę wcześniej niż planowałem. Dlaczego o tym wspominam? bo to co zastałem na miejscu zrobiło mi ostrego mindfucka. Plus dla tego, kto wyjaśni to zdjęcie.

Generalnie w zasadzie to tyle... chyba...
PanKara - #narakara 



Ok, wróciłem na dwa dni do #wroclaw bo jutro mam rozprawę w s...

źródło: comment_pLWrTUHxGewkuI3R2IiupGrL03r72jPA.jpg

Pobierz
  • 11
@muuzyk: 1 i 2... 3 osoby, każdy ma swoją małą jedynkę, płacę 60 funtów/tyg - warunki są bardzo średnie, ale na początek może być, jak się odrobie, to poszukam czegoś innego.

2 30 min z buta, 10 min rowerem.

4 zależy czy zatrzymuje się na zakupy :> generalnie teraz do 30 min w obie strony. Jednak jako ze robie po 12-14 godzin coby się dorobić to prawie nie ma mnie w