Wpis z mikrobloga

  • 13
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: To że tobie się nie podobają, nie znaczy że nie pasują do żadnego z moich zegarków. Gdyby mi się nie podobały to bym nie zamówił nawet jakby były za free. Od razu mogę ci powiedzieć że 3 z nich wiedziałem że będą pasować do mojego ulubionego ostatnio zegarka, no i na żywo też pasują. Zupełnie nie rozumiem sensu twojego wywodu, bo TOBIE się nie podoba i nikomu w takim razie
  • Odpowiedz
jaki jest sens kupować na próbę coś paskudnego BO TANIO?

zrozumiałem, że kupiłeś byle co aby sprawdzić, tak też wyglądają


@LosoweKontoLosowegoWykopowicza:
Chłopie, skąd żeś się urwał? Poza internetami też w ten sposób rozmawiasz z ludźmi?

cheapnatostraps


@moods: Może też bym sobie coś wypatrzył. Długo czekałeś na paczkę?
  • Odpowiedz
  • 1
@Ziombello: Zamawiałem do UK więc wchodziło jeszcze sprawdzenie na cle i zajęło to ok tygodnia. Dosyć spore promocje są aktualnie, jeszcze -20% przy zamówieniu min 5 pasków, więc można fajną cenę uzyskać za całkiem niezłą jakość.
  • Odpowiedz
  • 0
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: Chyba dalej nie rozumiesz co staram się ci przekazać. Wytłumaczę ci to ostatni raz. Ma prawo ci się nie podobać, ma prawo mi się podobać, obaj o tym piszemy i jest ok. Ale jak ty piszesz że coś jest szajsem to chociaż napisz dlaczego tak uważasz. Ja rozumiem, że tu jest wykop ale dobrze jest czasem przeczytać jak ktoś popiera swoje tezy. Tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@teh4esz: perlon rzeczywiście trochę licho wygląda ale jakichś niedoróbek nie widać. Co do skórzanego, przeszycia proste, barwienie równe nie ma za bardzo do czego się przyczepić. Zobaczymy jak to wyjdzie w trakcie noszenia.
  • Odpowiedz