Wpis z mikrobloga

Jaka drukarkę laserowa najlepiej brother kupić?
Pytam glownie o brother bo kilka lat temu byl najlepszy cena/jakosc.

Zalezy mi na tym żeby tusze byly tanie, oraz zeby mogła drukowac naklejki na szklane pojemniki.
#drukarki
  • 13
  • Odpowiedz
Etykiety na własny użytek, czy do komercyjnych celów? Jeśli na własny użytek, to taka zwykła drukarka powinna starczyć, jeśli komercyjnie, to najlepiej zainwestować w profesjonalny sprzęt. :)
  • Odpowiedz
@drtusz: moglbys polecic cos dobrego cena/jakość do domowego uzytku oraz dac jedna propozycje komercyjnego produktu?

Przy czym przy komercyjnym produkcie chodzi bardziej o jakosc niz szybkosc wydruku, drukarka nie będzie pracowała 24/7.

Dzieki :)
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o drukarki komercyjne, na nich się nie znam. Specjalizuję się z sprzęcie do domu i biura. Tutaj od razu powiem, że drukarka kolorowa, laserowa pochłonie dużo pieniędzy jeśli chodzi o eksploatację. Lepiej będzie kupić drukarkę atramentową, będzie tańsza w zakupie i późniejszej eksploatacji. Mogę polecić drukarkę z dolewanymi tuszami, będzie tania w eksploatacji, zerknij na model, Epson EcoTank L3110, łap link: https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-epson-ecotank-l3110-p-14231.html
  • Odpowiedz
@drtusz: doktorze Tusz, zamowilem te drukarke i zadowolony podłączyłem. Okazall sie, ze nie ma wifi, myślałem, ze wifi to standard w dzisiejssycg drukarkach... Musze ja zwrócić. Czy mozesz mi polecic podobna drukarke (z napełnianymi zbiornikami) ale z wifi?

Co do naklejek, kupilem papier naklejkowy ale jest e dotyku jak zwykły papier. Czy moglbys mi Powiedzieć jakich naklejek szukac, zeby w dotyku byly dobre jakościowo i jakby sliskie? Takie jak na
  • Odpowiedz
@DeZito trzeba mówić o konkretnych wymaganiach, nie każda drukarka ma WiFi, tak jak wspomniałem do komercyjnych wydruków nie mogę polecić drukarki, bo takich w swojej ofercie nie mam, ale do amatorskich druków owszem. Jeśli chodzi o papier to w atramentowych sprawdza się ten matowy (druki amatorskie). Ale wracając do polecania drukarki, podrzucam propozycję Epson EcoTank L3151, jeszcze raz wspomnę do amatorskich nadruków naklejek będzie dobra, ale komercyjnie i na śliskim papierze
  • Odpowiedz