Wpis z mikrobloga

@Artur- mam wiśnie i czereśnie, z reguly tego używam nawet jak grilluje to z boku jest miejsce na drewno i dodaje fajnego smaku/aromatu.

Skrzynia zrobiona przez teścia, daje rady chociaż w przyszłości zbuduje lepsze i bardziej szczelne, ale narazie sprawdza się super to nie ma po co zmieniać ( ʖ̯)

@korkodylek dziekuje i, miejsca oraz jedzenia u nas tyle że nikt nie przeje, a towarzystwo zawsze
@v1lk: oczywiście, trzeba też od czegoś zacząć ( ͡° ͜ʖ ͡°).
A mięso kupujesz lokalnie od kogoś? To nie ma wyjścia, muszę zacząć, bo prześladuje mnie temat.. Nawet teraz czytam Mirko i Ty wrzucasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Artur- to już musi być znak, a powiem Ci wiecej miras, mamy tak samo na imię ()
Mięsko mam z mięsnego niedaleko mnie, mają lokalne wyroby, market to się może schować przy tym ( ͡º ͜ʖ͡º) chociaż wole sam kawałek mięsa kupić, zmielić i uwędzić, niestety urlop za krotki i brakło czasu, ale niedługo wracamy na stałe to będę mógł się bawić do
@v1lk: o widzisz Arturze ( ͡° ͜ʖ ͡°). To właśnie nawet jak już będę miał budowę za sobą to będę musiał jeszcze zlokalizować dobre i zaufane źródło.. A z jakich okolic jesteś? Może wcale tak daleko do tego mięsnego nie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°). (byłoby kolejne zdziwienie jakby blisko ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Artur- małopolska, miasteczko zaraz obok Oświęcimia, niedaleko Bielska białej ʕʔ dużo tu lokalnych wyrobów z racji otaczających mniejszych miejscowości.

Mam nadzieję że masz blisko ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak narazie do końca roku to Tilburg, Holandia, chociaż mam nadzieję że będziemy wcześniej, ostatnie miesiące dla mnie i różowej w tamtym miejscu i wracamy, teraz urlop/remont ( ͡º ͜ʖ͡º)
@v1lk: tak blisko, a jednak trochę daleko, bo łódzkie między Tomaszów Mazowiecki a Opoczno.
A co to za decyzja, że jednak powrót? Długo byłeś na emigracji czy tylko bardziej 'wakacyjny' epizod?
Oczywiście miłego wypoczynku! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Artur- mam 34, wyjechałem jak mialem 19 zaraz po maturze, zwiedziłem kilkanaście pięknych miejsc i poznałem mase fantastycznych ludzi, wrocilem na chwilę żeby studia zrobić, mimo że pracowalem za granicą to sie udalo to dopiąć do końca, w międzyczasie poznałem różową i wyjechaliśmy razem i już prawie 10 lat Holandii, już mam dość tej wędrówki bo tak naprawdę zawsze wiedziałem gdzie mam swój dom ( ͡º ͜ʖ͡º)