Wpis z mikrobloga

@Xemioza: a dziecko ma nie znać ojca? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ojciec może iść w #!$%@? z kochanką i nie mieć żadnej odpowiedzialności za dzieciaka? Tylko matka ma całe życie poświęcić dla dziecka i już nigdy nie pójść na imprezę czy nie spotkać się ze znajomymi? A ojciec niech zapładnia kolejne laseczki i tworzy kolejnych Krzysi-biedakow.
@little_muffin: badz powznosi czlowieczku, mam tu linkować ''sprawę dla reportera,, czy jakiekolwiek inne artykuły mówiące o tym jak matki porywają dzieci mimo wyroków sądowych oddających pełną opiekę ojcu? A może tylko te gdzie matki utrudniają kontakt lub próbują ojca wrobić w pedofilie żeby faceta zniszczyć.
tylko na naszym podwórku jest więcej niż potrzeba żeby obalić twoją upośledzoną tezę.
@little_muffin: A skąd wiesz, że raz na 5 miesięcy? To nie wynika z tego sms'a. Natomiast wynika z niego, że babka chce się 'zabawić' i że dziecko 'ma zniknąć z oczu'...

no fajna bajeczkę sobie wymyśliłeś. 90% facetów ma #!$%@? na opiekę nad dzieckiem po rozwodzie. Takie są fakty.


Tak sobie teraz zacząłem liczyć... Doliczyłem się 6 znajomych par po rozwodach, w różnym wieku (zapewne jakieś pominąłem licząc na szybko). W
czytaj ze zrozumieniem ( ͡º ͜ʖ͡º) Podpowiem - "podstawą do WALKI" to nie to samo co "podstawą do odebrania praw"


@husky83: to w jakim sensie to jest dobra podstawa do walki? Co daje taki sms?