Wpis z mikrobloga

#telefony #komputery #samsung
Muszę kupić telefon - i o dziwo hehe - ma on służyć głównie do telefonowania plus internetowania (nie mylić z internowaniem w Arłamowie) i kamerowania (na poziomie Pana Pawła Jumpera). Nie szukam urządzenia z certyfikatem NASA ani kombajnu z wbudowanymi opcjami, grami, srami czy robieniem loda.
Ma po prostu nie zamulać i nie wchodzić w depresyjne stany typu zawieszanie. Ma zwyczajnie działać i co najważniejsze - robić to dobrze i jak najdłużej, bez zbędnych gierek/fochów typu ładowanie .
Drugie kryterium - jest melanż to są straty. Niestety dość często, ehh. Kasa wróci zawsze, ale najbardziej boli stracona zawartość telefonu (z każdą kolejną zgubą podkręcam częstotliwość zrzucania danych na dysk, to jedyny plus).

CENA - do 1500, ale może być więcej jeżeli będzie warto. Oczywiście z jednym filtrem - najlepszy stosunek jakości do ceny.
SAMSUNG - używam od zawsze i zostanie już chyba nie zawsze. Inne lepsze? Świetnie, ale wolę gorszego Samsunga :)
Rok temu też szukałem, do 1000zł. Znalazłem model M21. Bateria trzymała śmiało 2 dni przy naprawdę intensywnym użytkowaniu. Niestety raz padł moduł i nie działał ekran dotykowy (na gwarancji), rozbiłem wyświetlacz (nie miałem czasu nakleić szkła ehh),wymieniłem na własny koszt. No i niedawno replay, więc to już czas na nowy telefon.
Szukam ulepszonej wersji M21 :)

Dziękuję za pomoc.
  • 3
@bobiczek: A gdzie go kupić "od ręki" piękny kawalerze? A jeśli tylko przez net to najlepiej gdzie? Pytam bo tego typu sprzęty kupowałem zazwyczaj w sklepach.
ps. Wygląda dobrze, można powiedzieć, że mnie przekonałeś do niego w 2 minuty. Pomóż teraz postawić kopkę nad "i" :)