Wpis z mikrobloga

@weezyxboss: zależy czego oczekujesz. Bdo ma najlepszy system walki + oprawę graficzną i jeśli jesteś casualem to gorąco polecam, bo nawet po roku przerwy twój gear będzie tak samo dobry. Teraz jest za darmo jak oglądasz stream z dropami na twitchu przez 30 minut, myślę że warto spróbować bo gierka zmierza w dobrym kierunku.
@basalyk44: XDDD nawet nie próbuj tego gówna jakim jest BDO. P2W, ciągle włączony komputer, nigdy nie dogonisz topki, cała gra opiera się na biciu tych samych mobów, pvp to kpina (SYSTEM KARMY XDDDD), RNG clownfiesta
@basalyk44: Grałem kiedyś w BDO ale z braku czasu porzuciłem dziś sobie zainstalowałem i na swojej postaci zauważyłem że nie mam już okienka które pokazuje skróty castu skilli i nie wiem jak je włączyć xD

@rodzynkowy_swir: A można w jakiś sposób cofnąć się do starszych dodatków jeśli chodzi o fabularne questy? czy levelując od nowa postać przechodzi się przez każdy dodatek ?
@weezyxboss: Mam 1500h + w BDO XDDD tiery na petach, kostiumy, oaza za chwilę będzie ci gadał, że wszystko z ISa możesz kupić na AH. TAKI #!$%@? JA NIC PRZEZ ROK NIE DAŁEM RADY KUPIĆ XD
Grałem za czasów gdy softcapem był 60, 61 lvl.
@weezyxboss: bdo to typowy p2w jeśli chcesz być w czołowej gildii pvp i ‚dogonić’ ludzi grających od początku. Ta gra to grindfest, więc niezależnie od tego ile wydasz, podstawowego założenia nie oszukasz - trzeba się logować, afczyć w grze i #!$%@?ć moby żeby cokolwiek wyfarmić. Dla ‚plebsu’ dodali sezonowe serwery + walki z gear capem więc można bawić się równie dobrze, inwestując głównie czas (wymaxujesz postać w ~150 godzin aktywnej gry,
Też słyszałem że bdo to p2w choć nie wiem ile w tym prawdy xD


@weezyxboss: Jeśli koniecznie musisz być w topce, to bez wydawania pieniędzy będzie bardzo ciężko, ale w IS nie ma czegoś takiego jak gwarancja na ulepszenie setu. Możesz jedynie kupić matsy na dodatkowe próby, rng pozostaje bez zmian, więc powodzenia. Jeśli chcesz grać dla przyjemności i bez parcia to możesz na spokojnie olać to, co ci do tej
@Silmarils: Dramatyzm XD Gra ostatnio jest dodawana za darmo w płatkach bo jest tak zrobiona aby wyłudzić jak najwięcej kasy. Gra nic nie ma do zaoferowania oprócz potężnego ISa i doczytywania się obiektów na naszych oczach. Udźwig, miejsca w bagu, premium, kostiumy, camp, pety, FS będą potrzebna jak chcesz grać na jakimś poziomie. No rozumiem, że są osoby którym wystarczy bicie mobów na 59lvl przez 2 lata.
@weezyxboss: Life skille, czyli gathering - zbieranie chwastów, krwi, mięsa, skóry ze zwierząt, latanie z kilofem lub rąbanie drzewa. Jest też farming, gdzie sadzisz sobie nasionka. Do tego bartering/ nody, czyli handel morski i tradycyjny. Bardzo dużo tego jest.

Lepiej zacząć na sezonie czy na normalnym serwerze? jeśli normalny to jaki?


@weezyxboss: Na sezonowym. One są stworzone z myślą o nowych graczach, ale pozostali też korzystają, bo za ukończenie sezonu