Wpis z mikrobloga

czy jest na sali spec od #telefony #gsm #serwisgsm lub #naprawa ? mam wielką prośbe o poradę, mianowicie jakiś czas temu przysiadłem swoją #nokia e72 w taki sposób że rozgniotłem jej wyświetlacz (tak, to możliwe), zakupiłem więc nowy w celu wymiany, okazało się jesdnak że jest on w 1/4 nieaktywny, odesłałem go więc jako wadliwy do sprzedającego i zakupiłem nowy, jednak jak się okazuje nowy po podłaczeniu do telefonu wygląda tak samo (patrz zdjęcie), przypadek? nie sądze, to musi być wina innej części pomyślałem w przebłysku geniuszu, i teraz pytanie o to jaka to część i czy jest to do odratowania czy może jednak na telefonie trzeba już niestety postawić krzyżyk

gentelman - czy jest na sali spec od #telefony #gsm #serwisgsm lub #naprawa ? mam wie...

źródło: comment_eGo0lNH4o43LGvuycDUB7DXmAsctRGbs.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@gentelman: może się tak zdarzyć, że w sklepie mają jakąś serię wadliwą.

ale mogłeś uszkodzić gniazdo w które wkładasz taśmę wyświetlacza. wtedy raczej wymiana płyty głównej, ewentualnie lutowanie, ale to duże koszty.

edit: trzecia opcja, tak jak koledzy wyżej napisali
  • Odpowiedz
@DOgi: @krisip: @bslawek: dociskam na max, gdy ją wyciągałem z gniazda byłem raczej ostrożny

@dawik29: kupiłem w innym sklepie

@Roballo: kosztował 25zł więc nie sądze, ale 2 razy ten sam bład więc to raczej nie wina wyświetlacza, chyba że ten telefon tak reaguje na nieorginalne części
  • Odpowiedz
@gentelman: sprawdz czysosc polaczenia czy sie jakis wlosek nie dostal moze gdzies we wpieciu? Probowales na otwartym sercu troche pouginac plytke i podociskac w okolicy wpiecia tasmy? ;)
  • Odpowiedz
@gentelman: wlasnie zobaczylem, proponuje ci zrobic taki myk isc do jakiegos serwisu gsm i pogadac z nimi niech sprawdza czy od niech na wyswietlaczu tez tak bedzie sie dzialo
  • Odpowiedz