Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
Kiedyś zostawiliśmy z żoną córkę u mojej mamy i poszliśmy się bawić do rana. A mieliśmy jakieś 25 lat. Ale patola. Dorośli ludzie, pracujący, z mieszkaniem, z dzieckiem, idą się pobawić ze znajomymi w weekend i zostawiają pociechę u dziadków. No element społeczny. Nie to co trzydziestoletni, bezrobotni, u rodziców na garnuszku, przez zakola i brak szczęki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie oceniam, że tam się ktoś #!$%@?ł, bo oni raczej niepotrzebnie się w to wplątali. I mamy tragedię. Ja oceniam waszą argumentację ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A do tego, jak kogoś przejedziecie przez przypadek i umrze, to wiedzcie, że nie wystarczy przeprosić i też się idzie do więźnia. Chyba że jest się byłym piłkarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#afera #kato #katowice
  • 10
  • Odpowiedz
A do tego, jak kogoś przejedziecie przez przypadek i umrze, to wiedzcie, że nie wystarczy przeprosić i też się idzie do więźnia.


@Profil_Internetowy: Nie idzie się do więźnia jeśli bezsprzecznie nie byłeś winny tej sytuacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@piotrveyner: nie no szach mat, teraz wszystko jasne xd

@kajka666: ujmę to inaczej, ale nie jestem prawnikiem, podkreślę to bo zaraz się zesracie. Jeżeli ktoś będzie na drodze się bił, srał, grał w trzy kubki, to będzie może i szokujące ale nie możesz go przejechać. Nie że ci wyskoczyli na drogę. Tylko, że było widać sytuację wcześniej. Już nie wnikam, że wcześniej się zatrzymałeś nawet. Bo inaczej będziesz winny.
  • Odpowiedz
szokujące ale nie możesz go przejechać


@Profil_Internetowy: na ten moment nie wiemy czy kierowca wjechał w nią z premedytacją, czy jej nie zauważył skupiając się na innych, bardziej zagrażających mu osobnikach. Z tego co do tej pory jest opisywane, to on kończył kurs- był po dość ciężkiej (bo weekendowej) nocce. Nie jestem prawnikiem, ale wszelkie te okoliczności + opinie biegłych sąd będzie zapewne brał pod uwagę. Twoje i moje zdanie się
  • Odpowiedz
@szubiduba: według wykopków matka musi być przykuta do dziecka łańcuchem, choć dziecko wcale nie musi drzeć mordy tylko spać i być pod opieka innego członka rodziny - ale przez sprany mizoginią łeb i robienie z bab inkubatorów umykają im te fakty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hungry_joe: chyba była już starsza, nie pamiętam bo to było przeszło dekadę temu, raczej tak bo była karmiona cyckiem, a nie butlą, ale dalej nie wiem co to zmienia w tym wypadku. Znaczy jak dziecko ma siedem miesięcy to można przejechać mu matkę, a jak roczek to już nie? Sprowadzam to do absurdu specjalnie.
  • Odpowiedz