Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o prawdopodobnie nowym bramkarzu numer 1?

#wislakrakow

Biegański, opinia:

  • Będzie trochę błędów, ale warto na niego postawić 71.3% (67)
  • To nie jest poziom na 1 bramkarza, szukamy nowego 7.4% (7)
  • Ciężko ocenić po 1 meczu, w którą stronę pójdzie 21.3% (20)

Oddanych głosów: 94

  • 10
@FaraOFF: będzie z niego pożytek, może go trema zjada, ale tych goli dziś nie zawalił, 16 meczów w poprzednim sezonie na 0 z tyłu do tego w decydującym meczu o awans do 1 ligi, jak już był podpisany w Wiśle wybroniony karny, wpadnie w rytm meczowy to będzie top
@nightrain: moim zdaniem był dzisiaj najlepszym zawodnikiem Wisły na boisku. Jednocześnie przy pierwszej bramce pomyślał za szybko i Radwański to wykorzystał, przy wolnym wydawało mi się ryzykowne stanie tak bardzo po jednej stronie bramki. Mur nie do końca zadziałał i nie zdążył. Oprócz tego kilka groźnych sytuacji wyciągniętych więc jestem dobrej myśli co do niego.
@FaraOFF: Chłopak rzucony trochę na głęboką wodę, awans z 2 ligi do ekstraklasy, ale to może być transfer tego okienka, on musi to sobie poukładać, awansował ze Skrą do 1 ligi ale klub ekstraklasy go zatrudnił, też wydaje mi się że dziś nie zagrał źle
@nightrain: też trzeba uczciwie wspomnieć, że gra obronna Wisły była przeciętna w tym spotkaniu i wątpię, że z Lisem albo innym bramkarzem byłoby na zero z tyłu. Kolejny plus jest taki, że trener bramkarzy w Wiśle jest dobrym fachowcem więc zobaczymy jak przeanalizują sobie ten mecz i jak to będzie wyglądało w następnych meczach.
@FaraOFF: moje zdanie jest takie drużynę należy budować od bramki. później obrona, pomoc i atak na koniec, wiadomo nie jest to drużyna która nagle zdobędzie mistrzostwo, mimo sponsoringu Rafinerii Trzebina, dajmy im pracować, ale mam nadzieję, że nie jest to drużyna która będzie walczyć o utrzymanie