Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy wy macie oczy w dupie czy co ale chyba inny filmik oglądałem. Na początku widać że parka stoi sobie na boku przystanku patrząc jak patusy się leja. Nadjeżdża autobus i ledwo #!$%@? się w bijących na przystanku. #!$%@?ąc, że nie powinno ich tam być to kierowca już zachował się źle że podjechał i to z taką prędkością. Następnie rycerz (chłopak zabitej) wpada by ewidentnie rozgonić towarzystwo a za nim ona. Nie widzę powodu do krytyki jej kompletnie. Wcześniej nie brali udziału w bójce a jedynie gdy autobus podjechał zaczęli ich rozganiac. Uprzedzając co matka 2 dzieci tam robiła o tej godzinie. Mogła by nawet na głowie tam breakdance robić. To jej prywatną sprawa. A już na pewno nie powód do tego by ją zabić xD jedyna wina jest kierowcy autobusu. A twierdzenie że chronił siebie i pasażerów jest komiczne. Jak się bał to mogę nie podjeżdżać ominąć ich albo poczekać dalej i wezwać służby. Ja wiem że patusy to sól w oku. Ale dużo tu z was ma moralność kalego.
#katowice
  • 20
  • Odpowiedz
@trejn: nie bądź śmieszny. Jak pieszy przechodzi na czerwonym łamiąc prawo to też albo fruniesz nad używasz bilokacji lub #!$%@? się w niego z impetem bo przecież łamie prawo to można go zabić?
  • Odpowiedz
@internety: Bawi mnie rozprawianie co mógł kierowca zrobić, a nikt z was nie mówi o tym co mogła ta parka zrobić, co mogły zrobić patusy, co mogła sama dziewczyna zrobić, co mógł zrobić rycerz, chłopak zabitej, o tym już nikt nie mówi
  • Odpowiedz
@CichySzelestOka: nikt nie mówi że postąpili odpowiedzialnie ale nie zrobili też nic złego w stosunku do kogokolwiek. Zauważ że rozganiaja bijących się. Jak ktoś robi coś złego to nie upoważnia cię do zabicia go. Twoim zdaniem kierowca zachował się adekwatne do sytuacji?
  • Odpowiedz
@progressive: kierowca nie zjeżdżał na przystanek. Zauważ że na przystanku jest inny autobus. Ten po prostu zatrzymał się przed nimi uderzając w nich a następnie w nich wjechał. A to na filmiku już widać. Ty myślisz że prokuratura będzie się zastanawiała co sobie myślał kierowca i czego się wystraszył czy co zrobił i co powinien zrobić w takiej sytuacji? Na szkoleniu z przewozu osób kategorii D masz dokładnie powiedziane co masz
  • Odpowiedz
@internety: Tylko ten pierwszy autobus mial pelne pole widzenia i mogl zaslonic drugiemu co sie dzieje na przystanku, a tego nie widac na filmie. Tak samo jak nie widac, gdzie byli ludzie podczas zblizania sie na przystanek, mogli byc, gdzies dalej i kierowca byc moze do pewnego momentu chcial na tym przystanku otworzyc drzwi. A w ostatniej chwili zajezdzania, ktos mu zza drugiego autobusu sie mogl wylonic, czego mogl sie nie
  • Odpowiedz
@progressive: ten pierwszy stał na innym pasie. I jeden i drugi miał pełne pole widzenia. Gościu on po prostu wjechał w ludzi których miał przed wielką szyba przednia. Widział jak ich pcha i czuł że nawinął dziewczynę na koło i jechał dalej czując że wpadła mu w os. I się nie zatrzymał. On się nie zatrzymał bo wiedział że #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@internety: no nie wiem czy masz racje bo ja co innego widze. Sa dwa filmy. Jeden z wysoka, drugi z ziemi. Na tym drugim widac samo potracenie i nie widac co bylo wczesniej. Na tym z wysoka widac jak autobus juz wjezdza na przystanek i w tej chwili widac TYLKO jedna osobe na pasie z przystankiem.
  • Odpowiedz
@internety: ale w jednym momencie widać wyraźnie, że ktoś próbuje się dostać do autobusu. Nie upoważnia to nikogo do zabicia kogokolwiek, ale jednak pokazuje to, że kierowca autobusu mógł się bać albo nawet nie patrzyć przed siebie w tym momencie. Na szczęście są kamery w środku i najprawdopodobniej sąd wszystko rozpatrzy i kierowca uniknie wyroku kary śmierci.
  • Odpowiedz
@Krzyshake: odpuściłem sobie tłumaczenie im bo nic nie dociera bo "ale kierowca miał prawo bo szarpał ktoś za drzwi". Nie było bezpośredniego zagrożenia życia i należy uspokajać konflikt i wzywać służby takie jak policja. Uczą to na kursie na D i przewóz osób ale to mentalne gimnazjum więc im nie wytłumaczysz że kierowca autobusu zrobił wszystko źle i z premedytacją zabił człowieka.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: ból dupy to ty masz po spotkaniu z kolegami. Ja jestem z grupy kierowców zawodowych i jakoś nie bronie swojego kolegi po fachu. Bo #!$%@?ł konkretnie. Za to tacy jak ty już widzą umorzenia. Przy tylu świadkach i nagraniach oraz ofierze śmiertelnej to jest niemożliwe. Tu nie ma gdybania co się stało.
  • Odpowiedz
ból dupy to ty masz po spotkaniu z kolegami. Ja jestem z grupy kierowców zawodowych i jakoś nie bronie swojego kolegi po fachu.


@internety: możesz być nawet świętym Mikołajem a to ty masz ból dupy a nie ja xD
  • Odpowiedz