Wpis z mikrobloga

#flagiswiatamirko <-- Tag do obserwowania lub czarnolistowania

#swiat #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #ambazonia #ekwador #gwinearownikowa

Jeżeli chcesz być na bieżąco, zapisz się do listy wołanych

#31
Dziesiąty dzień drugiej edycji konkursu na najlepszą flagę na świecie.

Arkusz Google do śledzenia wyników --> https://docs.google.com/spreadsheets/d/1H4ILYNp5mST4spdylp3FvkOk8R8g2ZbIno4Ho208iAs/edit?usp=sharing

Głosowanie zostaje zamknięte w późnych godzinach nocnych (3:00-5:00) dwie noce po wstawieniu posta.

Runda pierwsza.
Pojedynek numer 31: Ambazonia vs Ekwador vs Gwinea Równikowa
XkemotX - #flagiswiatamirko <-- Tag do obserwowania lub czarnolistowania 

#swiat #...

źródło: comment_1627632427ZBi2xsW8SPV1WrkQ3p9JTN.jpg

Pobierz

KTÓRA FLAGA PODOBA CI SIĘ NAJBARDZIEJ?

  • Ambazonia 53.5% (539)
  • Ekwador 35.9% (362)
  • Gwinea Równikowa 10.5% (106)

Oddanych głosów: 1007

  • 35
  • Odpowiedz
Dwa ogłoszenia:
1. Ostatnio w komentarzach pojawia się coraz więcej komentary politycznych, sugerujących użytkownikom róne rzeczy. W tej zabawie nie ma na to miejsca i będę to usuwać. Stworzyłem ten konkurs i go prowadzę między innymi dlatego że mam dość wojen politycznych na Wykopie - to miejsce do oderwania się od tego, wejście na Wykop żeby pooglądać sobie flagi i zagłosować na tę ładniejszą, a nie komentarze że ktoś głosuje na taką
  • Odpowiedz
@skibi: Wiesz, nie mam problemu z zachowaniem trochę płynności, i tak na urlopie często wyciągam telefon - wszystko będę miał przygotowane i zrzucone z komputera na telefon, chciałem po prostu poinformować bo jak tylko gra znika to pojawia się na pw "ej co z flagami" xD
  • Odpowiedz
@XkemotX: jaki jest klucz dobory flag? pytam, bo obiektywnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) każda z flag, które tu przegrają, z palcem w tyłku wygrałaby z wieloma, które wygrały wcześniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Toszeron: Losowanie. Używałem strony challonge do pogrupowania "graczy" a potem ich wpisałem. Szczerze to myślę że nie wygrałyby z wieloma flagami, zwłaszcza wygranymi xP Ale zależnie od wyniku jedna z przegranych flag może trafić do repasaży
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@amn1337: Wikipedia "Lista państw świata/flag państw świata" z popularniejszych języków i naszego tj. polski, hiszpański, niemiecki, angielski, i jeszcze kilka innych które sprawdziłem oddzielnie z ciekawości w poszukiwaniu flag państw nieuznawanych
  • Odpowiedz
@XkemotX: Flaga Gwinei Równikowej, jak widać po wynikach, szału nie robi, takie typowe african-tier z herbem w bonusie, ale za to położenie kraju zawsze uznawałem za ciekawe. Z dwóch powodów:
1. Nazwa państwa to trochę fejk, bo wcale nie przebiega przez nie równik (leży w całości na północ od niego, poza jedną małą wysepką na południu).
2. To jeden z dwóch (obok Danii) krajów na świecie, których stolica leży w całości
P.....p - @XkemotX: Flaga Gwinei Równikowej, jak widać po wynikach, szału nie robi, t...

źródło: comment_1627643069tBqSSE00i6IS9AUvpZgr6L.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@XkemotX A tak w ogóle, to szanuję, że chce Ci się plusować prawie wszystkie komentarze, dzięki temu odważniej się pisze komentarz, bo nie ma obawy, że będzie 0 plusow xD

  • Odpowiedz