Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór :) Chciałbym wziąć w leasing samochód Kia Sportage rok 2021 w wersji wyposażenia M, silnikiem benzynowym 132 KM. Czy ktoś tutaj pracuje albo może polecić jakiegoś dealera który zrobi dobra ofertę na ten model ? #kia #motoryzacja #leasing
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@bycjaktommyleejones: Jestem zdecydowany na dokładnie ten model samochodu. Miałem styczność z rocznikiem 2020 i przez pół roku w krakowskich warunkach spalał maksymalnie 9 litrów, to 132 km w zupełności mi wystarcza (auto wcześniej jakie miałem na stałe to Punto 2 i 54 km…) a wygląd mi się akurat bardzo podoba :)
  • Odpowiedz
@konkooks: 132 KM? Jesteś pewny? Jak jechałem wersją 177 KM to nie czułem by ten silnik był za mocny czy coś. Powiedziałbym, że na styk. W necie widziałem narzekania właścicieli wersji 132 KM, że jednak za słaba i awaryjna. Weź się jeszcze zastanów.

@ScaRRyMaN: @OptiFinance: Chyba macie nieaktualne informacje. Ja dostałem "na dzień dobry" rabat 7290 zł brutto względem ceny brutto z konfiguratora. No ale ja brałem BE+, może
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Distrust: dokładnie, chodzi o dodatkowy rabat. Dla DG dostaniesz 5%. Jak jesteś księdzem, rolnikiem, lekarzem w jednym to nawet 8% ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a od tego rabatu dealer ma bardzo wąskie pole manewru do udzielenia rabatu i to są symboliczne kwoty w granicach 1-2% max, a najczęściej w ogóle.
  • Odpowiedz