via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
Niesamowite jest, jak ten Raków jest zawsze broniony w mediach. Śląsk męczarnie z araratem, Raków 210 minut bez bramki z Suduvą, ale kończy się jak zwykle na #!$%@? po Legii, która jedyna wygrała swoje 4 spotkania. Pogoni nie liczę, trafiła dość mocnego rywala i nie wygląda aż tak źle, ale zawsze Raków jest tłumaczony jak to świetnie gra. Nie kupuje tych tekstów o debiucie w pucharach, jakie to ma znaczenie w meczu z Suduvami
#mecz #ekstraklasa #pilkanozna
  • 11
  • 0
@prnppp: dali sobie strzelić 5 bramek i stracili punkty za wygraną. 3-3 to nie spacerek. Oglądałem pierwszy mecz i tam śmierdziało od początku, ale cieszę się że wygrali, to się liczy.
Śląsk męczarnie z araratem, Raków 210 minut bez bramki z Suduvą, ale kończy się jak zwykle na #!$%@? po Legii, która jedyna wygrała swoje 4 spotkania.

@Lipa1992: Bo porównuje się wyniki względem możliwości. Tak samo jak w klasie jest ktoś upośledzony kto musi 10 godzin się uczyć żeby dostać trójkę, to nie porównuje się go bezpośrednio z kimś 130 IQ, kto się uczy 30 minut na "5".

Porównaj sobie budżet jakim
  • 2
@CzaryMarek: właśnie powinniśmy wymagać więcej od wszystkich pucharowiczów, dlatego jesteśmy na tym miejscu na którym jesteśmy. Wiadomo że Legia będzie zawsze na świeczniku, ale nie szukajmy na siłę usprawiedliwień na słabe występy. Legia też nie pokazuje formy, która sprawi ogranie Dinama, ale przynajmniej już będzie któraś z grup pucharów na jesień.
  • 1
@Aerwin: no trolli nie liczę, ale widać jednak wiele wpisów na poważnie tutaj jak i na Twitterze czy innych Facebookach i to nie tylko od jakichś randomów. Już dzisiaj Gleń z C+ pochwalił Raków za występy
@Lipa1992: Tak w ogóle to jeżeli chodzi o Legię to ja raczej słyszałem same peany na ich cześć i wielkiego Cześka, co jest wielkim geniuszem i polskim Hansi Flickiem, bo wygrał z potężnym Bodo, mistrzem 5 milionowego kraju w którym piłka nożna nawet nie jest sportem numer 1, oraz wygrał z mistrzem Estonii, kraju liczącego 1,3 miliona ludzi, w którym również piłka nożna nie jest sportem narodowym xD
  • 0
@CzaryMarek: przyznam tu rację, w drugą stronę to jest równie wkurzające. Szczerze mówiąc, to jednak patrząc na występy w pucharach, wiele osób jednak nie dawało szans z Bodo, wiem że się trochę wyprzedali, ale to jednak nie są takie ogórki jak Flora. Jeśli Michniewicz zrobi awans do LE z jakimś mocnym rywalem (lub jakimś cudem LM), to wtedy naprawdę będzie można gratulować i docenić