Wpis z mikrobloga

@suluf: Jestem po prostu zażenowany stanem w jakim jest amerykański capeshit i widzę że przeżucają to gówno również do filmów.

Widze że dalej masz jakiś problem że postać która przechodziła tyle transformacji przechodzi ją po raz kolejny

No to sam się zdecyduj czy jest to nowa postać czy nowa iteracja starej postaci bo dla ja już jestem zmęczony kolejnymi legacy-gównami jak Miles Morales czy Riri Williams.
  • Odpowiedz
No to sam się zdecyduj czy jest to nowa postać czy nowa iteracja starej postaci bo dla ja już jestem zmęczony kolejnymi legacy-gównami jak Miles Morales czy Riri Williams.


@bastek66: Kolejna wersja supermana. Jeżeli cię to tak męczy to zamiast walczyć z całym światem gdy próbują opowiedzieć różne historie które tobie mogą nie pasować to przestań. Serio, oglądanie czegoś co nie lubisz nie jest obowiązkowe. Ciągle powstają produkcje gdzie główne
  • Odpowiedz
@suluf: Czyli legacy-gówno. Ale właśnie to zrobiłem, przestałem w ogóle czytać capeshit bo to ciągłe to samo wałkowanie wszystkiego od początku: śmierć nie ma znaczenia bo postać wróci do życia w ciągu roku albo nawet tego samego zeszytu jak było z Thorem w Fear Itself, wskrzeszają postaci które od 20 lat były martwe jak Harry'ego Osborna, X-meni są teraz jak naziole na Krakoa, wszystko jest cały czas powtarzane jak ostatnio
  • Odpowiedz
@suluf: Czyli legacy-gówno. Ale właśnie to zrobiłem, przestałem w ogóle czytać capeshit bo to ciągłe to samo wałkowanie wszystkiego od początku: śmierć nie ma znaczenia bo postać wróci do życia w ciągu roku albo nawet tego samego zeszytu jak było z Thorem w Fear Itself, wskrzeszają postaci które od 20 lat były martwe jak Harry'ego Osborna, X-meni są teraz jak naziole na Krakoa, wszystko jest cały czas powtarzane jak ostatnio
  • Odpowiedz
Moja rada to albo poszukać czegoś innego albo przestać czytać

@suluf: No przecież ci napisałem że całkiem przestałem czytać capeshit.

Większość MCU i DC ? Po za black panther to większość głównych bohaterów to dalej biali

Miałem na myśli całkiem nowe w sensie ostatnio rok i ogólnie a nie tylko capeshit, zresztą nieważne.
  • Odpowiedz
Miałem na myśli całkiem nowe w sensie ostatnio rok i ogólnie a nie tylko capeshit, zresztą nieważne.


@bastek66: Ostatnio to mało co wychodzi z powodu covida. Invincible się zapowiada całkiem spoko, z tym że musze cię ostrzec że główny bohater jest w połowie Azjatą ( ͡º ͜ʖ͡º)

@suluf: No przecież ci napisałem że całkiem przestałem czytać capeshit.


@bastek66: Więc może filmy
  • Odpowiedz
główny bohater jest w połowie Azjatą

@suluf: Czytałem prawie cały komiks kilka lat temu i tylko ostatnich ~12-15 zeszytów nie przeczytałem z braku czasu, ale Invincible też przerobili - Mark nie był pół-azjatą, miał niebieskie oczy, jego pierwsza laska była blondyną a nie murzynką a Rex był rudy a nie hindusem/arabem.

Więc może filmy z czarnym supermanem też nie oglądac i się tak nie denerwować

Tak zrobię i pewnie większość
  • Odpowiedz
- Mark nie był pół-azjatą, miał niebieskie oczy,


@bastek66: Jego matka to azjatka. Nie była biała

jego pierwsza laska była blondyną a nie murzynką a Rex był rudy a nie
  • Odpowiedz
@suluf: Nie w komiksach


@bastek66: Tak w komiksach, są głównie poszlaki ale biała nie była. Co i tak ma małe znaczenie bo jego brak ma matkę owada a i tak wygląda jak człowiek

Boli mnie że forsują
  • Odpowiedz
Tak w komiksach, są głównie poszlaki ale biała nie była.

@suluf: Nie było nic takiego. Murderman miał niebieskie oczy w komiksach a w serialu brązowe.

jak są sensowne ? Zmiany koloru skóry w kraju gdzie te osoby występują są bezsensowne ?

A gdzie mają sens? To animacja - nie ma problemu wyglądu aktora, po co zmieniać rasę postaci na taką jak ma aktor głosowy? W Simpsonach nagle po latach mieli problem z Apu albo Cleveland z Family Guya przez 20 lat miał białego aktora. Kevin Michael Richardson podkładał głosy Jokerowi, Barneyowi Rubble czy redneckowi z Cleveland Show i nikt nie miał problemu bo gość ma
bastek66 - > Tak w komiksach, są głównie poszlaki ale biała nie była. 
@suluf: Nie b...

źródło: comment_1627579366DZWXl74UsQWuK70QC1Umkx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@suluf: Nie było nic takiego. Murderman miał niebieskie oczy w komiksach a w serialu brązowe


@bastek66: Było powiedziane jak dna jego ojca jest dominujące. Dlatego jego brat wygląda jak człowiek a nie owad

W Simpsonach nagle po latach mieli problem z Apu albo Cleveland z Family Guya przez 20 lat
  • Odpowiedz
Było powiedziane jak dna jego ojca jest dominujące. Dlatego jego brat wygląda jak człowiek a nie owad

@suluf: To dlaczego nie ma niebieskich oczu jak Nolan( ͡º ͜ʖ͡º)

no to akurat nie miało sensu bo on
  • Odpowiedz
Nie ma też jego długowieczności i ma inny kolor skóry ;)

@suluf: Długowieczność ma taką samą jak komiksie, racebending był bezsensowny i jedynie służy jako paliwo dla tworzenia pretensjonalnych tekstów jak np. od polysraka

ka chyba ostatnio katowałem goblin Slayer. Najczęściej oglądam jakieś anime i potem przerzucam się na mangę. Z tasiemców to chyba tylko Naruto jak wychodził to czytałem ale to raczej z nudów. Mam nadzieję że będą dalej
  • Odpowiedz
@suluf: Długowieczność ma taką samą jak komiksie, racebending był bezsensowny i jedynie służy jako paliwo dla tworzenia pretensjonalnych tekstów jak np. od polysraka


@bastek66: Mówię o jego bracie, dlatego dopóki ich nie przycisnęło i nie potrzebowali mięsa armatniego to uważali go za abominacje z powodu faktu że jego długość życia miała być krótsza bo jego matka żyła tylko około roku.

Goblin Slayer to typowe lngówno, o i ile
  • Odpowiedz