Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 98
Hipokrytka - sama zaliczyła totalny ##!$%@? wywalając się w dwóch kluczowych wyścigach w 2002 i poszła do Platformy Obywatelskiej i forsowała Kraków 2022 abyśmy jeszcze bardziej byli zadłużeni i skończyli jak Sarajewo lub gorzej z nieczynnymi budynkami.

Klepacka jest jaka jest, ale ona przynajmniej ma medal IO.

Za chwilę Marczułajtis będzie wraz z kolegami sejmowymi krzyczec o tolerancji i szanowaniu innych.
#tokio2020
x.....x - Hipokrytka - sama zaliczyła totalny ##!$%@? wywalając się w dwóch kluczowyc...

źródło: comment_1627547289baSkeqpOiGZVWWpbM0RnFU.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
lepiej być idiotką niż kims kto wpakowałby nas w więcej niż w nieodbyte wybory


@xDawidMx: Chcesz powiedzieć, że lepiej być Klepacką niż Sasinem?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kyloe: lepiej być Klepacką niż Marczułajtis.
Marczułajtis chciała nas wpakować na minę ZIO. A jak wiemy wszystkie obiekty niszczeją bo to typowe dla ZIO a u nas tym bardziej bylby gruz po 4 latach
  • Odpowiedz
lepiej być Klepacką niż Marczułajtis.


Zdecydowanie nie

Marczułajtis chciała nas wpakować na minę ZIO. A jak wiemy wszystkie obiekty niszczeją bo to typowe dla ZIO a u nas tym bardziej bylby gruz po 4 latach


@
  • Odpowiedz
z tego co podaje NIK to chciały władze samorządowe i komitety olimpijskie: polski i słowacki, ona zdaje się pełniła rolę stricte marketingową


@kyloe: Nie tylko marketingową, ale też organizatorską i brała za to duże pieniądze, firmowała swoim nazwiskiem jak Sasin wybory, a koszty samej kandydatury były olbrzymie i niepotrzebne. Lepiej takich rzeczy nie zapominać, żeby takie wałki jak wtedy się nie powtórzyły.
  • Odpowiedz
brała za to duże pieniądze


@djtartini1: Od kogo konkretnie i za co? Co to dla Ciebie są "duże pieniądze"

Z publikacji i sprawozdań na temat działalności Komitetu Konkursowego Kraków 2022 wynika, że Marczułajtis zajmowała się głównie lobbingiem

Brak info, żeby za swoją działalność pobierała wynagrodzenie
  • Odpowiedz
@kyloe: Ciekawe to sprawozdanie, może przy okazji zobaczę sobie ich roczne, bo sam prowadziłem fundację i widzę, że niezłe musiały być wałki, skoro nie mogli ich ukryć wszystkich i robili zwroty( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@djtartini1: Też prowadziłem fundację ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś robiliśmy zadanie dla UM i udało mi się zrobić tak, że zostało 3000 zł z zakładanego budżetu. Urzędniczka z UM jak przyniosłem jej sprawozdanie ze zwrotem to powiedziała, że tak nie może być bo oni te pieniądze musza mieć wydane i jak to? jaki zwrot? i że jak tak zostanie to już nigdy w żadnym konkursie nie
  • Odpowiedz
@kyloe: ja kiedyś robiłem projekt z programu Erasmus+, które są rozliczane w euro, ze względu na zmiany kursu w ciągu kilku miesięcy musieliśmy dopłacić, bo agencja rządowa takich sytuacji nie przewiduje.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Lajkowanie takich pseudo śmiesznych wpisów przez jakiegokolwiek polityka to cringe najwyższych lotów. Ale Marczułajtis już wielokrotnie udowadniała, że nie jest zbyt inteligentną osobą.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aerwin: no kolejna hehe beka z Klepackiej, ale teraz głupotą to się popisuje Marczułajtis, która forsowała nas na większego Sasina niż Sasin czyli ZIO Kraków 2022 xD
  • Odpowiedz