Wpis z mikrobloga

#mistererathia 51/92

[Wczorajszy pojedynek]() zakończył się zwycięstwem władcy bestii Gerwulfa (655 głosów), który zdobył 39 głosów więcej od demona Rashki (616 głosów). Gratulujemy!

Dziś zmierzą się ze sobą rycerz śmierci z Nekropolii oraz barbarzyńca z Twierdzy:

- Vokial - Po swojej wygranej z Kaltem wampiryczny sztukmistrz podrywu zanotował rekordowy wzrost sprzedaży swoich poradników dla samotnych mężczyzn. Chcąc utrzymać tę tendencję, zatrudnił dwie elfie aktorki, aby chodziły z nim pod rękę gdzie tylko się pokaże. Jego zdesperowani czytelnicy odczytali to jako dowód na to, że techniki Vokiala działają i zaczęli masowo podrywać erathianki tekstami w stylu "udowodnij mi, że na mnie zasługujesz, malutka". Póki co jedynymi efektami są czerwone policzki i przetrącone szczęki zalotników.
- Crag Hack - Tam, gdzie inni muszą się starać o uwagę zebranych, ogromny barbarzyńca wchodzi z trzaskiem drzwi, otwiera zębami piwo i beka siermiężnie, tak, że okna trzeszczą we framugach jakby w podziemiu doszło do tąpnięcia. To on - Crag Hack. Na dźwięk jego imienia nawet najbardziej wprawione ulicznice zamieniają się w pruderyjne, nieśmiałe dziewczęta, a najsrożsi mężczyźni w marzeniach wtulają się we włochaty tors wojownika jak spragnione czułości szczenięta. Nalejcie mu piwa i poczujcie szlachetną woń jego potu! Oto prawdziwy archetyp dziarskości!

Wszystkie pary losowane są przez mój skrypt w Pythonie dostępny pod tym linkiem.

O co chodzi?

Lulu_Quest - #mistererathia 51/92

[Wczorajszy pojedynek]() zakończył się zwycięstw...

źródło: comment_1627495168MJd7fKokEE76pXiEj5dWhx.jpg

Pobierz

Który dżentelmen jest twoim zdaniem przystojniejszy?

  • Vokial 16.6% (218)
  • Crag Hack 83.4% (1095)

Oddanych głosów: 1313

  • 40
  • Odpowiedz