Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje pomocy.

Czy da radę złożyć kompa tak do 3k - min. 16gb ramu, jakaś tam karta graficzna żeby czasem pyknąć w grę (nic wymagającego, raczej starsze tytuły) do Photoshopa, XD/Figmy, After Effects? Chciałbym z Windowsem, monitorem i ogólnie montażem kompa (bom zielony) zmieścić się w max 4k, jest to w ogóle możliwe? Mógłby ktoś pomóc i utworzyć zestaw na morelach/x-kom albo innych serwisach gdzie od razu montują? :/

Szukam już któryś tydzień laptopa, mniej więcej mam upolowane, ale wszędzie na grupach graficznych krzyczą, że składak w tej cenie wychodzi bardziej opłacalnie, ale mam wrażenie że zapominają o tym, że do pcta trzeba jeszcze wyłożyć na monitor i Windowsa no i się na tym znać.

Ogólnie to nie ma być sprzęt do pracy non stop, a raczej dla siebie do nauki i dokształcania się z tych programów, więc nie chce celować w coś mega kosztownego.

Bardzo, bardzo byłbym wdzięczny gdyby ktoś pomógł, bo sam wiele nie zdziałam - im więcej czytam tym gorzej Także no, 16gb ram i karta graficzna is a must.

#komputery #skladamkomputer #pomocy
  • 7
@Chanandler-Bong: jak będziesz brał coś na Intelu to nie daj sobie wcisnąć procesora bez wbudowanej grafiki (taki z F na końcu), ta 100 taniej nie jest tego warta. Karty graficzne lubią się psuć, będziesz mail akurat coś waznego do zrobienia, to w razie co wyjmujesz przelaczasz kable od monitorow na płytę i jakoś dlubiesz. Z ryzenami gorzej, bo z IGP prawie nic nie ma.