Wpis z mikrobloga

Najszybszy sposób na zarchiwizowanie wszystkich swoich danych, bez żmudnego klikania.

Przy okazji możecie przekonać się, że serwis pamięta pełną historię profilu konta użytkownika. Więc wszelkie edycje imion, nazwisk, e-maili, daty urodzenia, numerów kontaktowych, itd. zawsze były przechowywane w bazie danych.

Autor instrukcji: @panzielony
https://www.wykop.pl/link/6205589/comment/94499077/#comment-94499077

#nk #naszaklasa
orle - Najszybszy sposób na zarchiwizowanie wszystkich swoich danych, bez żmudnego kl...

źródło: comment_1627412081yBfdzKhYPEkZdmwUFq977C.jpg

Pobierz
  • 3
@orle: zrobiłem sobie wcześniej taki raport. sam się zdziwiłem jakie jeszcze rzeczy mogłem tam wyczytać ( _) nawet nie pamiętałem już o tym całkowicie. nawet są stare opisy do usuniętych zdjęć
A jak to zapisać? Jak daje w pdf to mam pusto, jedynie jedna duża zielona strona


@KejtiPeryPijeSzeryZaCztery: Zapisanie HTML też nic nie daje, bo za wyświetlanie odpowiada dynamiczny JavaScript. Najlepiej całość skopiować i wkleić do Worda.
Ale też trzeba uważać, czy czegoś nie pominęło. U mnie osobno trzeba było kopiować tabelkę "Historia zmian danych osobowych", bo przy pierwszym kopiowaniu w Wordzie pokazywała się pusta tabela.