Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Do wszystkich inżynierów out there.
Tldr w jakiej branży pracujecie i ile kasy zgarniacie? Jak coś użyjcie skryptyu do odpisania z anonima

Dłuższa wersja: inż mgr zrobiony, łącznie ponad rok doświadczenia na stanowisku technologa branży wytwarzania i obróbki elementów metalowych i zastanawiam się jak u innych wyglądają zarobki. Będę startował o podwyżkę do minimum 4000 netto, bo aktualnie ponad pół kafla mniej i się rzygać chce xD już nie mówiąc, że 4500 mam wrażenie byłoby adekwatniejsze.

Wiadomo inżynier inżynierowi nierówny, sporo jeszcze do nauczenia się jest, ale już sporo samodzielności w firmie mam no i ogarniam sporo innych rzeczy, które okazują się pomocne w pracy z Catią a inni z kilkuletnim stażem nie ogarniają - dobrze się uzupełniamy xD

Chociaż i tak już rośnie male zniechecenie, że w takim tempie to za 2-4 lata i pewnie po zmianie firmy pojawi się jakaś sensowna kasa - przynajmniej 6k, która pozwoli coś odłożyć zamiast wegetować i odmawiać sobie rzeczy. Coraz bardziej mam ochotę się zwinąć do brata w DE i nawet bez języka powoli się tam zadomawiać nawwt za początkowi najniższą kasę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61001600f26956000ac8beba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
  • Odpowiedz
@fegwegw możesz polecić dla kogo najlepsze pracować, od czego zacząć? Masz studia IT, czy po prostu inżynier, a specjalizacja IT jako kursy?


@churros8: mam studia IT, ale z perspektywy czasu wiem, że to był błąd. Umiejętności > papierki, zwłaszcza w czasach, w których pracodawca może Cię nigdy na oczy nie zobaczyć. Oczywiście studia mi pomogły, a właściwie umożliwiły w ogóle rozpoczęcie kariery w IT, ale czasy się zmieniły.

Dla
  • Odpowiedz
OP: @Wojtas_The_Smieciarz: żaden troll cumplu

@churros8: inżynier w odlewni staliwa. Dość techniczna robota, opracowywanie rysunków, tworzenie brył 3D w Catii, wdrażanie kilkunastotonowych odlewów na produkcję i obróbkę, pilnowanie ludzi. Ogólnie niezła jazda i chciałem usłyszeć od innych technicznych osób ile mniej więcej zarabiają po przynajmniej roku pracy.

@AnalogowaKochanka Co do inżyniera budowy też się spotkałem z opiniami, że nic wesołego. Ciągle wyjazdy czy pracowanie po
  • Odpowiedz
Kolega inżynier: Zrobiony sam inżynier elektrotechniki, jestem w trakcie magisterki na zaocznych. Pracuję jako młodszy specjalista ds. utrzymania ruchu (nie mechanik, tylko bardziej planista + nadzór) w dużej fabryce segmentu motoryzacyjnego. Dostałem właśnie przedłużenie z okresowej umowy na czas nieokreślony i 4100 na rękę. Do tego mamy okresowe bonusy w postaci praktycznie drugiej wypłaty na święta + 1200 bonusu wakacyjnego i inne bajery typu multisport itd. Na start nieźle, perspektywy rozwoju
  • Odpowiedz