Wpis z mikrobloga

To może ja coś naskrobie o #warszawskiewykopparty.

Pełnym składem wyruszyliśmy z #krakow około 12 podzieleni na dwa #smieszkowoz'y . Skład nasz wyglądał nastepująco: @Stella9803 kobiety maja pierwszeństwo @jacekkr @adios (jako nasi kierowcy transporterzy) @maciejkack @idol89 @Arvangen @sepang @henk, od razu dziękuje im za wspólne śmieszkowanie po drodze do i z . Droga do obyła się bez większych przygód. Wjazd do Warszawy nie polecam 2/10 korek masakryczny plus kierowcy.Dzisiaj jeszcze spacer po Warszawie (moje tempo było zabójcze) i muzeum powstania warszawskiego z ekipa z Gdańska. Powrót z mała przygodą adiosowi padło zasilanie w radiu.

Po zostawieniu bagaży w hostelu wyruszyliśmy do Level up. Zgadzam sie z ludkami lokal średni do takiej imprezy raz że dużo poziomów dwa ach te nolify ( @dimer). Nie zauważyłem za to żeby ludzie wpatrywali się w smartfony.

Czas na wyróżnienia:

@Moloch99 za organizacje.

@Wrzoskoowna za przywitanie.

@nowik za zdjecia i wodzirejstwo wasz pociąg był opóźniony bo jakiś pijak wjechał w pociag.

@idol89 dzięki że dałeś mi wygrać w fife :P

@piczok za #polecampapieros i rozmowy o muzyce.

@Stella9803 za hełm i tempo w trakcie łażenia po Warszawie.

@Froto jak zwykle za przebranie dobrze opiekuj się dzieckiem.

@SScherzo w końcu Cie zobaczyłem nie tylko słyszałem.

@edytq za pieczątki i pozegnanie.

@henk nastepnym razem idziemy od razu do kfc.

@maciejkack nie przejmuj się są inne ;)

@Theia i inni za wspólne śpiewanie (oczywiście to mój kufel musiał się rozbić :( )

tutaj jest jeszcze milion innych osob których nicków nie pamiętam.

aaaa @simsoniak #krakowskiewykopparty > inne #wykopparty gdybyś potrzebowała pomocy daj znać.

Zapraszam na #krakowpiwo w przyszła sobote dokłądne info około środy :)

#usunkonto był za słodki.
  • 8