Wpis z mikrobloga

Coraz bliżej do 30 r.ż, czyli również w związku z tym coraz bliżej do starości. Na samą myśl o tym, że ciało człowieka od tego momentu zaczyna się rozsypywać ogarnia mnie zgroza. Coraz słabszy układ immunologiczny, choroby, coraz szybciej rozlatujące się narządy, coraz gorsza forma i coraz słabsze ciało, ja #!$%@?.
#przegryw #zalesie ##!$%@?
  • 6
@Miler111111: Jakiś czas temu poszedłem sam na dyskoteke, ale to nieważne. Na tej dyskotece pracuje moja koleżanka z liceum, która rzekomo się we mnie podkochiwała, bo byłem takim przystojnym spierdoxem. Do rzeczy jednak: Jak już wyszło słońce i kazali ludziom opuszczać dyskoteke, zobaczyłem tę koleżankę. Mówie cześć Ilona, a ona na to A kim ty jesteś? Ja na to: nie poznajesz mnie? Ona na to: nie poznaje. No i zapytałem naprawdę
@Miler111111: To jest święta prawda. Myślałem kiedyś, że to żarty jak ktoś tu pisał, że 30stka to starość. A w tym roku wbijam 31 lvl i ja pierd0le it's over. Zwłaszcza dla takiego przegrywa jak ja- długoletnia nerwica i stres odcisnęły takie piętno na moim zdrowiu, że szkoda gadać. Nagle zacząłem się sypać jak stary dziad, a najgorzej że może nawet nie jestem w połowie mojego spieprzonego życia... to co będzie