Wpis z mikrobloga

#xiaomi #android

Zaktualizowałem dzisiaj miui do 12.5 i to jest jakaś padaka xD Dlaczego dzielić pasek zadań na dwie części, tj. jak przeciągam z prawej ekranu to są np. wifi, dane, latarka itd. a jak z lewej to pasek powiadomień?? Dymki Messengera są kwadratowe?? Z dymku nie można teraz cofnąć się do msg za pomocą przycisku cofania tylko wywala na pulpit oraz w oknie dymku na dole ciągle jest kafelek "ZARZĄDZAJ" na 1 cm?? Menu głośności zostało zmienione i teraz zamiast jednego przycisku do ściszenia np. budzika trzeba klikać 3 razy? Kto to #!$%@? projektował? xD Jakie są wasze wrażenia?
  • 10
@Shelby_zajety: centrum kontroli na pewno można zmienić by wyglądało jak wcześniej. Kwadratowe dymki są od dawna odkąd Xiaomi zaczęło aktualizować telefony do Androida 11 - na Androidzie 10 w Mi Note 10 Lite miałem okrągłe.

Ustawienia - wyświetlacz - centrum kontroli & panel powiadomień. Zobacz tam i odznacz korzystanie z nowego centrum kontroli.

Ogólnie zmiany wizualne dymków to kwestia Google, bo grzebali przy tym. Na Samsungu z Androidem 10 wszystko zachowywało