Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Ostatnio gram wyłącznie w chmurze przy pomocy dotyku i muszę pochwalić, że od czasu wystartowania usługi, opóźnienie jak i artefakty graficzne nie występują. Nawet tak arcadowa i wymagająca precyzji gra jak XenoCrisis gra się świetnie na telefonie.


Moim skromnym zdaniem za 2-3 lata granie w chmurze będzie powszechne dla osób które mają do tego warunki. Sam w chmurze ukończyłem już kilka gier i wyczekuje na więcej takich usług - Netflix, o tobie mowa.
Pochwalić mogę też #geforcenow które opłacam od ponad roku - 20 zł miesięcznie za dostęp do RTX2080oc to uczciwa cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak będę miał czas to z chęcią wypróbuję #stadia bo ciągle słyszę, że usługa jest co raz lepsza jeżeli chodzi o parametry streamingu (podobno jest już true4K)

Z tak na szybko to w chmurze skończyłem m.in.
Metro Exodus
Death Stranding
Watch Dogs Legion
What Remains with Edith Finch

Zapraszam do dyskusji jak wy postrzegacie Cloud Gaming i czy sami korzystacie.

#xbox #xboxseriesx #gamepass #cloudgaming #xcloud
Pobierz
źródło: comment_162724501351cf9Hw0yLWhsHCCikOTnn.jpg
  • 5
@Policjant997: Pograłem chwilę w weekend w chmurze i tez mi się wydaje, że poprawili jakość usługi. Niestety okazało się, że mobilny internet z Play działa lepiej niż ten po kablu od Multimedii a takie granie pobiera sporo transferu :( The Touryst w połowie, zaczęte Fable II. Darkest Dungeons świetnie nadaje się do chmury bo sporadyczne artefakty obrazu lub opóźnienia nie przeszkadzają. Z gier ze wsparciem sterowania dotykiem najlepiej ma to zaimplementowane
Gry w chmurze nie mają duszy i to bluźnierstwo. Jak gra to tylko w pudełku i odpalona fizycznie na konsoli.

XD


@Policjant997: Ja jestem osobiście po środku, to bardzo fajna usługa, ale nigdy bym nie chciał aby wyparło cyfrę czy broń panie szatanie ewelina ty kuhwo #!$%@? fizycznych kopii.