Wpis z mikrobloga

Dzisiaj postanowiłem spędzić sobote inaczej niż zwykle i zamiast siedzieć cały dzień przed kąkuterkiem, wybrałem się do galerii handlowej w mieście wojewódzkim. Ja #!$%@?, w jedeń dzień widziałem więcej normictwa niż przez całe życie na wsi. Czy Oskarki mają jakiś respawn w tych galeriach? Aż sie serio zacząłem niekomfortowo czuć, tyle ich było xD Na moim zadupiu to raz na 15 minut spotkam tylko jakąś babcie, która pamięta jeszcze rządy Piłsudzkiego, a tam to nie minie 5 sekund żebym jakieś 20 letniej pary nie widział.

Najwyraźniej przeliczyłem swoje umiejętności i wyjście do wiejskiej żabki pozostaje moim najbardziej normickim miejscem na jakie mogę sobie pozwolić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #gownowpis
źródło: comment_1627151891MtXNu6tsBbmwNqS7L3u615.jpg
  • 6
@xVolR: to zawsze tak jest w galeriach. Dlatego jeżdżę tam raz na pół roku. Najgorzej jak dla mnie jest i tak nie latem, ale zimą, przed świętami jak widzę zakochane pary jak sobie kupują prezenty, wszyscy szykują się do świąt.
wy tam na wsi to sie cieszcie z tego gdzie mieszkacie bo wszystko ma swoje plusy i minusy


@kfiatek_na_parapecie: raczej mieszkanie na totalnym #!$%@? gdzie jedyną atrakcją jest sklepik i menele śpiący obok niego dużo plusów nie ma xd