Wpis z mikrobloga

@loooz: Misiu, a jak ma dryblować, jak jest schowany w tym beznadziejnym ustawieniu nie na swojej pozycji i nie ma w ogóle piłki? Ronaldo też jest cienki, bo nic dzisiaj nie pokazał? Co do 30 baniek - do takiego napastnika nawet Zidane by nie dograł.
@szczepqs: Misiu, nie krytykuję zawodnika tylko właśnie politykę i transferową, i trenerską Realu, ale nie powiesz mi chyba, że Bale jest wart 100 baniek po tym co dzisiaj i wcześniej pokazywał...

Ronaldo samemu jeszcze nic nigdy nie pociągnął i jak dla mnie jest mocno przepłacony a porównywanie go do Messiego jest śmieszne, ale to już kwestia marketingowa tak jak w przypadku Bale'a.
@loooz: Zawodnik jest wart tyle, ile ktoś za niego dał. Ja z tych pieniędzy nic nie mam, mogą wydać nawet miliard, jeśli ktoś wyliczył, że to się im opłaci.

Ronaldo samemu jeszcze nic nigdy nie pociągnął i jak dla mnie jest mocno przepłacony i porównywanie go do Messiego jest śmieszne


No tutaj nie pogadamy :)))))

PS. Za Bale'a dali 92, nie 100.
No tutaj nie pogadamy :)))))


@szczepqs: Nie ma kontry - nie ma Ronaldo. Dać mu piłkę to pokopie się z obrońcami i raz na pięć któregoś minie albo odda do tyłu. Skuteczność strzelecka na poziomie polskiej ligi. Szybki jest. Takie są fakty. Nie musimy o tym gadać :)
@loooz:

Nie ma kontry - nie ma Ronaldo.


Kłóciłbym się, ale nawet jeśli - Real w zeszłym sezonie był słabą drużyną, bo jego głównym atutem była kontra, w której brylował Ronaldo? Nie rozumiem, gra z kontry się nie liczy, czy co? Jakieś nowe przepisy weszły, że akcja musi trwać minimum minutę? O_o

Różnie mówią


Jedyna oficjalnie podana kwota to 92 miliony. Poza tym - sam w przypadku Illaramendiego podałeś tę niższą
Kłóciłbym się, ale nawet jeśli - Real w zeszłym sezonie był słabą drużyną, bo jego głównym atutem była kontra, w której brylował Ronaldo? Nie rozumiem, gra z kontry się nie liczy, czy co? Jakieś nowe przepisy weszły, że akcja musi trwać minimum minutę? O_o


@szczepqs: Liczy się, ale nie można gościa nazywać jednym z najlepszych piłkarzy świata (bo o tym teraz mówimy), jeżeli on tak naprawdę nie potrafi rozegrać piłki, bo
@loooz: I co z tego, że dali 92 mln za Bale'a? Tu chodzi tylko i wyłącznie o marketing, ma być pożywka dla mediów, sponsorów, itd. Nie bez kozery RM jest najbogatszym klubem na świecie, a to, że dzięki temu mamy mega drogich zawodników to tylko plus. Illarra? Jest młody i pewnie wejdzie w obieg po odejściu Alonso
@loooz: To Messiego też nie można nazwać jednym z najlepszych, bo nie odnalazłby się w graniu z kontry, bo on by musiał sobie pokiwać albo wjechać z piłką do bramki.

Skuteczność strzelecka na poziomie polskiej ligi


Chyba całej razem wziętej. :)
To Messiego też nie można nazwać jednym z najlepszych, bo nie odnalazłby się w graniu z kontry, bo on by musiał sobie pokiwać albo wjechać z piłką do bramki.


@Dawidinho8: Czy ja wiem czy by się nie odnalazł? Ostatnio Barcelona próbuje grać z kontry i jakoś to nawet wychodzi, bo w kontrze wielkiej filozofii nie ma a wiadomo, że Messi z piłką na 40 metrze i dużą ilością miejsca to prawie
To może inaczej - Messiego nie można nazwać jednym z najlepszych, bo nie ma #!$%@?ęcia z dystansu. Twój argument jest inwalidą.


@szczepqs: Jak to nie ma jak wczoraj strzelił taką bramkę z dystansu jakiej Ronaldo nie strzelił już dawno a nie dalej jak tydzień temu załadował Ajaxowi bramę z wolnego. Czym jest Twój argument? :) (BTW Czuję się jakbym czytał komentarze na rm.pl...)

Podsumowując: Porównania Messi-Ronaldo to tylko marketingowe zagrywki, bo
@loooz: A ostatnio z Galatasarayem Ronaldo strzelił bramkę po akcji w tłoku gdzie sam sobie wykreował sytuację wkręcając trzech gości na może dwóch metrach, czyli co teraz, bo nie rozumiem? Nagle Ronado jest mistrzem dryblingu na małej przestrzeni, a Messi królem strzału z dystansu, bo strzelili ostatnio takie bramki?

PS. To był dystans jak sam #!$%@?, 17 metrów? xD
@szczepqs: Nie, ale piszesz, że Messi nie potrafi strzelać z dystansu skoro nawet ostatnie mecze pokazują co innego. Co do kiwek Ronaldo to tak jak wyżej wspomniałem raz na kilka coś wyjdzie podobnie jak z tymi zabójczymi strzałami z dystansu (patrz statystyka skuteczności wyżej, która pokazuje jaki z niego snajper 'xD'). Podobnie z rozegraniem: zdarzy mu się dobrze dograć, ale patrząc na całokształt: prowadzić gry to on nie potrafi.

PS. To
@loooz: Wow, jesteś jednym z najgłupszych kibiców Barcelony, z jakimi miałem okazję rozmawiać, gratuluję :)

raz na kilka coś wyjdzie


Jakim prawem mówisz, że raz na kilka coś wyjdzie, a jednocześnie uznajesz za w pełni wartościowy argument to, że Messi ostatnio strzelił z dystansu. Równie dobrze ja mógłbym napisać "Messiemu zdarzy się strzelić z dystansu, ale patrząc na całokształt: strzelać z daleka, to on nie potrafi". Ty w ogóle widzisz,
Jakim prawem mówisz, że raz na kilka coś wyjdzie, a jednocześnie uznajesz za w pełni wartościowy argument to, że Messi ostatnio strzelił z dystansu. Równie dobrze ja mógłbym napisać "Messiemu zdarzy się strzelić z dystansu, ale patrząc na całokształt: strzelać z daleka, to on nie potrafi".


@szczepqs: No właśnie tu popełniasz błąd. Oczywiście, że Messi za często z dystansu nie strzela, ale jeżeli już to robi to robi to dobrze -
@loooz: Napisałem kolejny tasiemcowy komentarz, ale - po namyśle - go skasowałem. Nie ma to sensu, Ty i tak nie widzisz braków w toku rozumowania, który sobą przejawiasz i pewnie nie zobaczysz ich po moich kolejnych wypowiedziach. Myśl sobie dalej, że jedynym wartym uznania sposobem gry jest ten barceloński i Messiego, a wszyscy inni (a już w szczególności Real!) są be i do niczego się nie nadają, bo myślą odmiennie. Nie