Wpis z mikrobloga

Wszedłem na eurosportplayer by wykupić subskrypcje na igrzyska i przy rejestracji PRZEKIEROWAŁO mnie na player tvn, założyłem konto i wykupiłem. Teraz mam tylko subskrypcje na playertvn a na eursportplayer nadal nie mam konta i nie mogę się zalogować. Generalnie mam dostęp do transmisji z igrzysk ale ten playertvn to wygląda jakoś biedniej. I teraz pytanie czy zwaliłem sprawę czy wszystko jedno w sumie bo na tych stronach jest to samo?
#tokyo2020 #eurosport #tvn #player
  • 5
@Bulionek: Może będzie na ogólnym streamie, bo chyba nic innego wtedy nie ma. A już na pewno puści TVP, skoro startują Polacy, jeżeli z tej konkurencji sygnał będzie dostępny.

W każdym razie z tym "wszystko" to już się okazała nieprawda wczoraj. eliminicja w łucznictwie kobiet nie było nigdzie.
@Bulionek: Eurosport Player docelowo ma być wchłonięty przez Playera. I chyba to co ciebie spotkało to jest już w ramach akcji, że serwis istnieje już tylko dla starych użytkowników. Nowych kont już nie można tworzyć, nowi są przekierowywani do Playera.

W ogóle najśmieszniejsze jest to, że mam dostęp do tego najwyższego najdroższego pakietu Player Unlimited, a i tak musiałem na Eurosport wybulić. Chociaż na ich usprawiedliwienie - ten pakiet chyba nigdy