Wpis z mikrobloga

Właśnie jestem w kołchozie, jestem kierowcą autobusu, mam jednego pasażera i typ siedzi w maseczce xD


@Galkovsky: Czyli jest was dwoje. Skąd to zdziwienie, że siedzi w maseczce?
Czyli jest was dwoje. Skąd to zdziwienie, że siedzi w maseczce?

@Sefton: jakby jeszcze policzyc ludzi na chodnikach to moze byc i czworo, a to juz zgromadzenie! maseczka obowiazkowa


@kfiatek_na_parapecie: Jak stoisz busem na światłach obok tramwaju to znaczy, że prowadzisz czołg?
@Sefton: to ty zaczales pisac brednie pierwszy. Pasazer jest jeden, kierowca jest zwykle w autobusach miejskich odseparowany wiec tylko takie szury jak ty beda nosic maseczke jadac samemu


@kfiatek_na_parapecie: Co ci przeszkadza w takiej sytuacji pasażer, który ma maseczkę?
@Sefton: no nie przeszkadza mi, niech sobie robi co chce. Dlaczego mialbym kogos kto jest idiotą nie nazywac idiotą, mimo iz jego zachwoanie mi nie przeszkadza? moze sobie miec na glowie klapek albo tiarę albo pończochę. Niech ma na glowie co chce, nawet i maseczke, #!$%@?.
@Sefton: no nie przeszkadza mi, niech sobie robi co chce. Dlaczego mialbym kogos kto jest idiotą nie nazywac idiotą, mimo iz jego zachwoanie mi nie przeszkadza? moze sobie miec na glowie klapek albo tiarę albo pończochę. Niech ma na glowie co chce, nawet i maseczke, #!$%@?.


@kfiatek_na_parapecie: no nie "#!$%@?" bo przejawiasz ostry sentyment ¯\_(ツ)_/¯
mam jednego pasażera i typ siedzi w maseczce xD


@Galkovsky: To, to jeszcze nic. Jeździłem dziś trochę po południu po Warszawie. Kilkunastu debili w maskach prowadzących auta naliczyłem.
Okna zamknięte, typ jedzie sam, ryj maską zaje*bany ( ͡° ͜ʖ ͡°)