Wpis z mikrobloga

@paczelok: gorzej jak biała supremacja się #!$%@? i zrobia im 4 rzesze w stanach ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to #!$%@?, w końcu dojdzie do tragedii na tle rasowym że nawet wojsko tego nie zatrzyma, będzie wojna domowa białych z czarnymi, na naszych oczach rozegraja się igrzyska śmierci, w dosłownym tego słowa znaczeniu, brutalnie ale realnie.
  • Odpowiedz
@vieniasn: nie? myślisz że wojsko/policja interweniowała podczas BLM protestów jakoś obficie? a na ulice wychodzili ludzie w kwiecie wieku i młodsi żeby pobalować wieczorami coś rozwalić i ukraść? Ktoś pracuje nad segregacja rasowa i to bardzo madrze.. Amerykańskie wojsko posiada około 5mln.. sztuk broni a cywile 400 MLN, myślmy racjonalnie, co może pójść nie tak?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@vieniasn: gdzieś widziałem że zaufanie i przyjazne nastawienie biali - czarni drastycznie spadło w ostatnich latach, a co ciekawe na linii biali - inne rasy nie ma takich napięć. Tak się kończy rewizjonizm rasowy i wzywanie do zemsty na tle etnicznym, zamiast propozycji wspólnego budowania przyszłości. USA powinno uczyć się, nieironiecznie to pisze, od Polski, gdzie napięcia dalej są, ale nie na taką skalę i bez takiej ilości aktów przemocy.
  • Odpowiedz
@Samy_Naceri: Hmmm chciałbym choć mam nieco inną wizję tego jak to wszystko jebnie. Wydaje mi się, że to będzie się działo etapami ,a głównym zapalnikiem nie będzie rasa sama w sobie (choć to odgrywa istotną rolę), a mocne rozwarstwienie społeczne i różnice majątkowe. Rewolucja raczej się zacznie bo kasy zabraknie, a kto zacznie grabić nie jest ciężko się domyślić i następnie będzie 4 Amerykancka Rzesza :>

Dindu Nuffin
  • Odpowiedz