Wpis z mikrobloga

Niedawno wybuchła mi ładowarka do laptopa, więc poszedłem do sklepu elektronicznego który jest jednocześnie serwisem komputerowym, oczywiście ide ze starą ładowarką (kilka lat ją miałem i było ok), oni dali mi uniwersalną z moją końcówką, całe szczęście nie miałem przy sobie tyle kasy (100 zł) więc poszedłem do domu, wziąłem kase i CAŁE SZCZĘŚCIE odpaliłem tablet aby sprawdzić oryginalną ładowarke która miała 75W a nie 65W którą miałem całe życie, ide do sklepu (po raz 8, dużo problemów było :> ) i mówie, że w internecie pisało, że potrzeba 75W ale oni to olali (miałem lapotopa ze sobą i mówili, że jak komputer działa to jest ok o.O ). W końcu przeliczyli zasilanie z spodu laptopa i faktycznie wyszło 75W, dobrze, że się kłóciłem :> tłumaczyli się, że rzadko się stosuje 75W do laptopów. 10 razy chodziłem do domu i serwisu ;<<

Moje pytanie jest takie, jakie są skutki nie dość mocnego zasilania do laptopa

#serwispc #zasilacze #opowiesciserwisowe
  • 28
  • Odpowiedz
@sensuel: jak pod pełnym obciążeniem (użycie na max i do tego ładowanie baterii) się nie wyłączał to znaczy że skutki żadne. ewentualnie zasilacz mógł pójść dlatego że dostał za duże obciążenie
  • Odpowiedz