Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Jackdanielov:
Tydzień pierwszy eksperymentu

Wpis na spotted:

Uważajcie na tego creepa, chodzi i zagaduje do dziewczyn, kto wie jakie ma zamiary


Komentarz:

Też do mnie podbił ten wariat dwa dni temu. Uważajcie na siebie!


XD
  • Odpowiedz
@Jackdanielov: Mysle ze nie jest to takie do konca bezsensowne.Powoduje uniwrazliwienie czyli jesli pierwszy raz ktos jest niesmialy i niewie co powiedziec to po 50 razach juz bedzie to obojetne i nie bedzie negatywnych emocji takich jak stres,strach itp.
2.Duzy przemial spowoduje ze moze akurat z ktoras bedzie sie dobrze rozmawialo i akurat sie cos uda.Trzeba pamietac ze jest pewne prawdopodobienstwo ze sie uda jesli przemial bedzie odpowiednio wysoki to po
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: niekoniecznie, ja po prostu cieszę się z życia i chce się ta radością dzielić. Widzę dziecko z fajnym kapeluszem strażackim - pogratuluję gustu. Widzę dziadka ze starym tatsem - pytam się o historię tego tatuażu. Widzę zagramaniczniaka - zagaduje z ciekawości. Widzę kobitę w ładnej sukience - pochwalę. Czy każdy chce ze mną gadać? Nie, ale to ich strata xD Pozytywne interakcje to ostatecznie to co zapada w pamięć.

Cały
  • Odpowiedz
@Jackdanielov: pamiętam jak technikum na godzinie wychowawczej wychowawczyni o tym wspomniała, wszystkie różowe zaczęły pukać sie w głowe i nazywać takich desperatami, zbokami itd
  • Odpowiedz
@Cepion: polecam materiał poniżej, o etycznym podrywaniu, czyli jak wziąść to co dobre z rozmaitych pillów i nie zostać jednoczesnie nienawidzącym kobiet mizoginem
  • Odpowiedz
@77023: Ale co jest napasitowaniem, powiedzenie czegoś kulturalnego osobie na ulicy (ma pani ładną torebkę itp.)? Nie widziałem artytkułu, więc nie wiem. A mówiła, jaki jest poprawny wzorzec zachowań?
  • Odpowiedz
@blargotron: mówiła coś o wybieraniu sytuacji, gdzie kobieta jasno wskazuje, że chce być podrywana lub startować do kobiet, z którymi masz już relacje koleżeńskie, brak konkretów ogółem, samo zdarzenie miało miejsce 5 lat temu
  • Odpowiedz