Wpis z mikrobloga

@Ordo_Publius: Bawi mnie to. Jeżeli nie popieram ruchów LGBT to olewam takie treści a tagi blokuje. Jeżeli nie lubię piłki nożnej, to jej nie oglądam. Jak nie lubię rapu to go nie słucham. Jak nie lubię patostrimów - to daję tag na czarno. Jak nie lubię osób o innym kolorze skóry, to się nie zadaję z takimi a nie wyzywam. I tak dalej.

Tymczasem widzę że niektórzy tutaj mają nadmiar testosteronku
@Ziom166: Tylko, że to i tak nic nie da. Zablokujesz tagi i nic to nie da poza tym, że tylko Ty nie będziesz się irytować.
Jak dla mnie to w ogóle nie jest zabawne, a wręcz żałosne jak na jego wiek. To już przedszkolaki są mądrzejsze.
@Xing77: Napisałeś na tyle ogólnie że nie załapałam czy piszesz o naszej kruszynce agresorce, czy o opie.

Założę jednak że o agresorku. Odpowiem anegdotycznie, ale moim zdaniem to jest właściwe podejście. Mój brat dość mocno się irytował tym co się działo na wykopach, gronach, wczesnych facebookach, myspace i nk. I wiesz co zrobił? Stwierdził że skoro nie ma szansy wpłynąć na kilka miliardów ludzi na świecie by na przykład nie byli
@Ziom166: Oczywiście, że i agresorku. :)
No widzisz, Twój brat zrezygnował. Sam podzielam tu jego pogląd. Tylko wiem, że to i tak nic nie zmieni u innych ludzi. Ludzi trzeba uświadamiać i uczyć, a nie udawać, że wszystko jest okej. Nie, nie jest.