Wpis z mikrobloga

Znajoma pracuje w biurze podróży. Opowiadała jakie to przypadki miała ostatnio.
Tłumaczy klientce co jest wymagane przy wyjeździe, jakie papiery, jakie zaświadczenia itp.
Tłumaczy, że do danego kraju trzeba mieć szczepienie lub jakiś tam test Covidowy, a klientka "a ja się nie zaszczepię!", "no to musi pani wykonać test...", "żadnego testu nie wykonam!", "Proszę pani, ale takie ten kraj ma przepisy, na granicy panią nie przepuszczą", "ja nic nie będę robić! Żadnych szczepień, żadnych testów!"....
#koronawirus
  • 13
  • Odpowiedz
@miedzywymiarowy_szympans: szkoda mi koleżanki, ze sie musi użerać z takimi ludźmi. Ciekawe, czy w takich momentach może nagrywać rozmowy z klientami aby potem nie było, ze ta klientka oskarży tę twoją koleżankę o niepoinformowanie, zatajanie faktów itd - chociaż teoretycznie info o wymaganych szczepieniach, testach nie jest tajne.
  • Odpowiedz
@miedzywymiarowy_szympans: Protip: jak powiesz na testach na lotnisku że nie chcesz badania to dotykają ci lekko nosa (bo są kamery) i mówią, że wynik będzie w porządku.

Dlatego ludzie mówią to wszędzie, bo to działa xD

A jak to biuro podróży to niech znajdzie miejsce, gdzie można lecieć bez testu i bez paszportu.
  • Odpowiedz