Wpis z mikrobloga

ŁUKASZ WRÓCIŁŁŁŁŁŁ YEEAAAA ale nie na jutuba a na OLX oto ofertą domku który jest obok niego a na zdjęciach specalnie(tak mi się wydaje) dla wykopu i całego yt zdjęcie mecelaca, HDS itp brak tylko legendarnej betoniarki ;) , cena atrakcyjna czy nie to już nie mnie oceniać ale może zadzwonię i kupie sobie doomek obok niego bylibyśmy dobrymi sąsiadami
https://www.olx.pl/d/oferta/nowy-dom-w-stanie-surowym-104m-woda-prad-ogrodzenie-dzialka-13-ar-CID3-IDKENvB.html#25be412f30;promoted

Link podrzucił pewien mieszkaiec okolic Myśliborza na mojego meila pozdro dla niego :)(czyta od czasu do czasu wykop)
#lukaszbudowlaniec
  • 17
@PlatinumSilver: #!$%@? mać, 315 koła za dom 104 m2 z działką 1320 m2! W dużym mieście za to można najwyżej przeciętną kawalerkę kupić... Czas emigrować do Myśliborzyc! :)
A tak poza tym, przedmiot sprzedaży ma dwie wady: 1. wiązary dachowe montowane przez niedoświadczoną ekipę i 2. bliskie sąsiedztwo dziwnego kolesia, który może zacząć prowadzić nieoczekiwaną działalność: hodowlę psów, skład materiałów, przeładunek gruzu czy autodiagnostykę. Poza tym koleś 24/7 obserwuje otoczenie na
@PlatinumSilver: Wszyscy widzieliśmy, jak partolili montaż wiązarów, który pierwszy raz robili samodzielnie. Ten to będzie który montaż w ich wykonaniu, drugi? ;) I te 600 fotek tylko dla jednej osoby, jakie marnotrawstwo! :)
@kaisyrk79: Ta druga postać na zdjęciach to magister?